2737
2734
عنوان

معلما و دبیرا خواهشا بیایین

246 بازدید | 18 پست

بچه ها میخوام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم، رشته دبیری. حالا تو انتخاب شهرستان به جز مسافت چه معیاری رو در نظر بگیرم؟

دو تا شهرستان هست که فاصلشون از شهر خودم تقریبا یکسان هست، یکی نسبتا به اون یکی بزرگتر و پر جمعیت تره، حالا نمیدونم کدوم بهتره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر جا بزنی قبول بشی پنج سال منطقه محروم باید بری

😐

مگه پزشکیه؟

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
تعهد خدمت هست باید بری

همچین چیزی اگه بود حتما تو دفترچه مینوشتند

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2738
ظاهرا شما وارد تری

شما با همین ازمون قبول شدی؟

خب ۵۰۰ صفحس دفترچه من همچین چیزی ندیدم و نشنیدم

مگه مناطق محروم دبیرستان دارند؟

ببین همون اول که قبول بشی شهر  تعهد خدمت میگیرن ه بری مناطق محروم بخش های محروم ....قبلا سه سال بود بعدش پنج سال شد  اسمش هست پنج سال هستند بیشتر از  ده ساله نیومدن شهر موافقت نمیکنن

التماس دعا
ببین همون اول که قبول بشی شهر  تعهد خدمت میگیرن ه بری مناطق محروم بخش های محروم ....قبلا سه سال ...

خب به نظرتون الان من کدوم شهرستانو انتخاب کنم خوبه؟ بزرگه یا کوچیکه؟

ببین همون اول که قبول بشی شهر  تعهد خدمت میگیرن ه بری مناطق محروم بخش های محروم ....قبلا سه سال ...

شما با همین ازمون معلم شدید؟

2706