2733
2734

من که زهرام ۲۲سالمه بارداری خیلی خوبی داشتم تاریخ زایمانمم معلوم نیس ولی دکتر گفته تا ۱۱آذر باید بچه به دنیا اومده باشه و اینکه زایمانمو طبیعی اپیدورال انتخاب کردم بیمارستان تریتا تهران

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چک نمی‌خواد فقط حواست باشه مثل هر روز حرکت داشته باشه مثلاً اگه یه روز دیدی غیر طبیعیه و تکوناش کمه ...

چه خوب 

مرسی گلی

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
توی یکساعت باید ده تاحرکت خوب داشته باشه اگه نداشت اب میوه یا شیر خرما یا شیر عسل میخوری به پهلوی چپ ...

ینی از الان بایدحواسمون ب حرکتش باشه؟؟ بچه من عین خودم تنبله دوتایی همش خوابیم اخه

2728
من که زهرام ۲۲سالمه بارداری خیلی خوبی داشتم تاریخ زایمانمم معلوم نیس ولی دکتر گفته تا ۱۱آذر باید بچه ...

من نسرین ۳۲ 

تاریخ ۱۹‌آذر گفتن 

۲۰ مهر سونو دارم ک نوع زایمان مشخص میشه اخه هنوز معلوم نیس 

بچه اولمه 

خوش بحالت ک زود گذشت 

برا من یه قرن گذشت هر روز دارم روز شماری میکنم 

شما روزهاتو چجوری میگذرونی؟

من شهرستانم

من نسرین ۳۲  تاریخ ۱۹‌آذر گفتن  ۲۰ مهر سونو دارم ک نوع زایمان مشخص میشه اخه هنوز معلوم ن ...

من دارم برای ارشد میخونم و دانشجو هم هستم و امسال لیسانسمو میگیرم .به کارهای خونه میرسم اتاق بچه رو درست میکنم وکلای آمادگی زایمان شرکت کردم

من دارم برای ارشد میخونم و دانشجو هم هستم و امسال لیسانسمو میگیرم .به کارهای خونه میرسم اتاق بچه رو ...

بسلامتی خانمی موفق باشی 

تا حالا چن کیلو اضافه کردی؟

من ده کیلو 

دیروز دکتر دعوام کرد چون ۵ کیلو توی یکماه زیاد شدم🥴😪

گف مولتی ویتامین رو روز در میان بخورم من بعد 

منم ان شالله جمعه میخوام اتاق نی نی رو بچینم.

2738
2706