2737
2734
بعداز هر وعده غذا به پهلوی چپ بخواب باید تو 2ساعت حتما 4حرکت داشته باشه

یعنی دو ساعت باید ب پهلو بخوابم؟ هر حرکتی قبوله؟

چقدر زیاد

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
الگوی خاصی نداره بعد غذا به پهلو چپ دراز بکش تو یه ساعت باید حداقل چار بار تکون بخوره تموم 

روزی یکبار چک‌کنم کافیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آذر . میشه جواب سوال منو بدی اگر بلدی  چجوری باید الگوی حرکات جنین رو زیر نظر بگیرم  ...

آره عزیزم تو هرساعت باید چندتا حرکت و داشته باشه و اگه نداشت ممکنه خواب باشه اول برو یکم برقص و آهنگ بزار بعد به شکم بزن نازش کن صداش کن اگه بازم دیدی لگد نمیزنه دیگه برو شیرینی بخور به چپ بخواب البته ۲۰دقیق صبر کن تا شیرینی اثر کنه 

میشه جواب سوال منو بدی اگر بلدی  چجوری باید الگوی حرکات جنین رو زیر نظر بگیرم  هفته ۲۹ ه ...

الگوی خاصی داره مگه سر در نمیارم بزن اینترنت

کاربری برای دونفره یکیمون مجرد یکیمون متاهل و دوتا جوجه
2731
آره عزیزم تو هرساعت باید چندتا حرکت و داشته باشه و اگه نداشت ممکنه خواب باشه اول برو یکم برقص و آهنگ ...

مرسی 

روری چن بار باید چک‌کنم 

یکبار  کافیه؟

میشه جواب سوال منو بدی اگر بلدی  چجوری باید الگوی حرکات جنین رو زیر نظر بگیرم  هفته ۲۹ ه ...

حرکتاشو باید حس کنی دیگ . اگه چند ساعت تکون نخورد یچیز شیرین ب پهلو چپ بخواب

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
یعنی دو ساعت باید ب پهلو بخوابم؟ هر حرکتی قبوله؟ چقدر زیاد

معمولا همون نیم ساعت اول میزنه اره اروم بزنه یا محکم فرقی نداره

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2740
مرسی  روری چن بار باید چک‌کنم  یکبار  کافیه؟

چک نمی‌خواد فقط حواست باشه مثل هر روز حرکت داشته باشه مثلاً اگه یه روز دیدی غیر طبیعیه و تکوناش کمه اونوقت دقت کن و حساب کن 

توی یکساعت باید ده تاحرکت خوب داشته باشه اگه نداشت اب میوه یا شیر خرما یا شیر عسل میخوری به پهلوی چپ میخوابی دستتم میزاری رو شکمت به حرماتش دقت میکنی اگه نبود حتما باید بری بیمارستان نوار قلب جنین وبگیرن

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2706