2733
2734

دوره رایگان الفبا جنسی هفته ای ۲ قسمت قرار میگیره و تازه شروع شده دوره اصلی در نرم افزار بله تشکیل شده ولی در صورت درخواست شما میتونم هر هفته صدارو خودم ابنجا بزارم یا واتساپ گروه بزنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیر اومدی خیلی دیره جا دیگه دل اسیره😅😂

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740

همینجا بزار

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

سبک عاشقی همسران: سلام دوستان عزیزم

دوره الفبای جنسی

که یه دوره رایگان مباحث جنسی مقدماتی  برای خانم ها و اقایون هست که در این کانال شروع میکنیم

دوستان خودتون رو اضافه کنید

👇۰۰۰👇

https://ble.ir/sabke_asheqi

سبک عاشقی همسران