2737
2739
عنوان

سهم هروز می می ناز مهربانمان

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 34 پست

خانوما غم ممنوع می می ناز از ناراحت کردن خوشش نمیومد اینکه به آرامش رسید شکر تاپیک زدم با خوندن فاتحه شادش کنید.چقدر خانم و لایق بود که بعد ۷سال دعای خیر همراهشه.

قطعا از خوبان بود

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

خدا بیامرزدش براش فاتحه خوندم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتش کن،مامان ترنم رو هم خدا رحمت کنه همراه همسرش و ترنم کوچولو 

فقط اسمشو شنیدم جریانش رو نمیدونم

تصادف کردند؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
فقط اسمشو شنیدم جریانش رو نمیدونم تصادف کردند؟

سال ۸۹ هواپیما تو ارومیه سقوط کرد ،ایشون با همسرش و ترنم ۴ ماهه فوت شدن...

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2731
سال ۸۹ هواپیما تو ارومیه سقوط کرد ،ایشون با همسرش و ترنم ۴ ماهه فوت شدن...

ایییی واییی چه تلخ

خداوند بیامرزدشون

عضو سایت بودن؟

ایییی واییی چه تلخ خداوند بیامرزدشون عضو سایت بودن؟

اره مامان_ترنم،عکس ترنم هم رو پروفایلشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
اره مامان_ترنم،عکس ترنم هم رو پروفایلشه

خبرش فوتش رو تو سایت کی داد

شما از کجا متوجه شدید فوت شدن? چقدر دردناک

خوب من قبلا تونی نی سایت عضوبودم قبلا خوندمشون هنوزم برام دردناکن

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2740
خوب من قبلا تونی نی سایت عضوبودم قبلا خوندمشون هنوزم برام دردناکن

سرچ کردم پیداش نکردم.تاپیکی که در موردش بود و خوندم.

اعصابم بهم ریخت.

خدا رحمتشون کنه

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
سرچ کردم پیداش نکردم.تاپیکی که در موردش بود و خوندم. اعصابم بهم ریخت. خدا رحمتشون کنه

میگم که اعصاب ادم بهم میریزه بخدا مخصوصا تاپیک می می ناز داغونم کرد

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
میگم که اعصاب ادم بهم میریزه بخدا مخصوصا تاپیک می می ناز داغونم کرد

می می ناز که خیلی.

زن عموی منم مثل می می ناز شد.اول سینه شو برداشتن .خوب مشد .پنج سال جلوی چشمامون ذره ذره آب شد.

امروز یادش افتادم دلم خیلی گرفت.خدا رحمتشون کنه

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
می می ناز که خیلی. زن عموی منم مثل می می ناز شد.اول سینه شو برداشتن .خوب مشد .پنج سال جلوی چشمامون ...

من خواهرم سرطان رحم گرف سالایه84فوت کردتازه عروس بود بعداز عروسیش مریض شدیکسال جلوچشمامون ذره ذره زیبایاش تموم شدموهایه زیبا وبلندش ریخت ابروهایه پرپشتو قشنگش لبایه قرمز قلوه ایش کبودوخشک شدن وقتی تاپیک می می ناز رو میخوندم تمامش اشک ریختم بخاطرخواهرم که یکسال بعداز عروسیش فوت کرد😢😢😢

من خواهرم سرطان رحم گرف سالایه84فوت کردتازه عروس بود بعداز عروسیش مریض شدیکسال جلوچشمامون ذره ذره زی ...

وای .خدا رحمتش کنه.قلبم درد گرفت واسه خواهرت.روحش شاد.

دقیقا میفهمم چی میگی...زن عموی من اندازه یه دختر بچه ۸ ساله شده بود و هیچ مویی نداشت.همیشه آراسته و زیبا بود...

کدبانو بود.

لعنت به سرطان

وای .خدا رحمتش کنه.قلبم درد گرفت واسه خواهرت.روحش شاد. دقیقا میفهمم چی میگی...زن عموی من اندازه یه ...

خدابیامرزش خداجاش سلامتی بده به هممون به شما به خوانوادت عزیزم فکرشو نکن اصلا

خدابیامرزش خداجاش سلامتی بده به هممون به شما به خوانوادت عزیزم فکرشو نکن اصلا

عزیزم خدا رفتگانتو بیامرزه.

💙💙💙

2706