2703
2553
عنوان

سهم هروز می می ناز مهربانمان

396 بازدید | 34 پست

سلام دوستان با وجود پرکشیدن می می ناز عزیز و تاپیکی که یادگار گذاشته میشه بیایین سهم هروزش رو بهش تقدیم کنیم هروز فاتحه بدیم

خوش به سعادتش اونقدر فرشته بود که بعاز۷سال در خاطات هست و کلیدعا همراهش

خدا بیامرزدت فرشته بهشتی

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

https://www.ninisite.com/discussion/topic/415367/تاپیک-هرروز-من-میمی-نازم-اومدم-سهم-دعای-امروزم-رو-ازتون-التماس-کنم-حتی-یک-صلوات

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رحمتش کن،مامان ترنم رو هم خدا رحمت کنه همراه همسرش و ترنم کوچولو 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2456

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

براش فاتحه میفرستم

وقتی تاپیکش رو دیدم از همه دنیا ناامید شدم

وقتی دیدم باهمه دعاهایی که همه نی نی سایتی ها در حقش کردن بازم رفت احساس میکنم دعا اثر نداره

احساس میکنم هرچی خدا خودش بخواد همون میشه

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
خدا رحمتش کن،مامان ترنم رو هم خدا رحمت کنه همراه همسرش و ترنم کوچولو 

😢

پیجشو داری?

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2714

واقعا که عین بهشتیا بود این دنیا براش کم بود به جایگاه که لایقش بود رسید مهربان خندرو

😢 پیجشو داری?

اگه منظورت پروفایل اینجاشه نه،فک کنم مامان_ترنم بود 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
کدوم تاپیکه ک ب یادگار گذاشتع منم بخونمش

واقعا ناراحت کنندس ولی از اونهمه صمیمیت و سادگی به شعف میاد آدم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/415367/تاپیک-هرروز-من-میمی-نازم-اومدم-سهم-دعای-امروزم-رو-ازتون-التماس-کنم-حتی-یک-صلوات

نخونشون داغون میشی یعنی

شما از کجا متوجه شدید فوت شدن?

چقدر دردناک

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

بله خیلی دردناکه 

یادمه تاپیکای اولش در مورد چاقی بد زایمان و بد فرم شدن سینه هاشون بود و بعد چند ماه متوجه سرطان شدن و خودش میگفت ناشکری کردم 😭

خدا رحمتش کنه 😭

هاااا سلام کلاس خصوصی آموزش زبان برره ای وذارم هر که وخواد وگه هاااااااا
2706