2733
2739
عنوان

عجب اشتباهی کردم قرص فمکسایت خوردم

8427 بازدید | 17 پست

سلام مامانای عزیز من یه اشتباهی کردم ورداشتم قرص فمکسایت خوردم .اخه نوشته بود هیچ عوارضی نداره چون گیاهیه و مخصوص افزلیش میل جنسی بانوان هست منم خب سرد بودم و از این بایت زجر میکشیدم تو همه سایتا هم تحقیق کردم خیلی ازش خوب نوشته بودن ولی متاسفانه بعد از خوردن قرص ها اعصابم خیلی ضعیف شد ابروهام ریزش گرفته.پریودم هم قطع شده موهای بدنمم زیاد شده اما دریغ از یه ذره افزایش میل جنسی .خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم.پریودم نمیشم تا یکم حالم بهتر بشه باید چیکار کنم به نظرتون ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای توروخدا الان چطوری

سلام اینقدر حالم بد بود پریودم نمیشدم چاقم شده بودم رفتم دکتر ازمایش دادم دارو خوردم خداروشکر بهترم شما هم از دکترت بپرس اگر دکتر تایید میکنه بخور من که به فنا رفتم

اثری رو میل جنسی و ترشحاتت داشت؟ روزی چند تا خوردی؟ کی بهتون معرفی کرد؟ منم میل جنسی ام کمه میخوام ...

سلام خیلی وقت بود نی نی سایت نیومده بودم .نه بابا افتضاح شدم همون یه ذره میل جنسی هم که داشتم از بین رفت و افسرده شدم.روزی یه دونه خوردم.از همون موقع کلا سیستم بدنم بهم ریخت

اثری رو میل جنسی و ترشحاتت داشت؟ روزی چند تا خوردی؟ کی بهتون معرفی کرد؟ منم میل جنسی ام کمه میخوام ...

چرا من استفاده کردم برام خوب بود حس میکردم خیلی تاثیر داشته 

الان خیلی کم پیدا میشه از این قرصا

چرا من استفاده کردم برام خوب بود حس میکردم خیلی تاثیر داشته  الان خیلی کم پیدا میشه از این قرص ...

چرا هست منم دیروز گرفتم امروز یکیش رو. خوردم. یکم الان کسل شدم. نمیدونم.. من داروخونه رفتم. نداشت.. از برنامه اسنپ داروخونه دارم آنلاین سفارش دادم. برام. آوردن اولین خرید هم 30 تومن تخفیف میده..حالا فعلا روز اوله خوردم ببینم چجوریه 

سلام شما این قرص رو خوردید ازش راضی بودین؟

سلام بله خوردم خیلی بودم چنبار باید بخورید واقعا اثر داره.. من با اسنپ دارو زدم برام آوردن..انگار گیاهی هم هست.. بعد من ژل افزایش میل جنسی ایموشن نارنجی و صورتی بانوان هم گرفتم خیلی خوبه.. فقط رنگ نارنجی یکم حالت فلفلی داره کم باید بزنی