2733
2734
عنوان

💚ختم مجرب😍💙

698 بازدید | 108 پست

حاجت دارامون این ختم خیلی مجربه خیلیا ازش حاجت گرفتن تا چهار روز من ختم ده هزار تا علی میذارم شما با دلای شکسته از امام علی بخواین انشاالله دست خالی برنمیگردین فقط هر چقد که انتخاب میکنین کامنت کنین موقع گفتن هم وسطش حرف نزنین....به امید حاجتروایی💜💜💜💛💚

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی 4روز باید بگیم?

اینجا ده هزار تا رو مشارکتی میگین هر کی هر چقد که مایله من تا چهار روز تاپیک میزنم برا این ختم مشارکتی بگیم مثلا تو 100 تا انتخاب کردی تا تموم شدن 100 تا حرف نزن اینطوری عزیزم

سلام عزیزم

چله عظیم دعای فرج 🕯

تو تلگرام مخصوص‌ خانم‌ها که چله قبلی نصف بیشتر گروه ازدواج کردن یا به حاجتای خودشون رسیدن الانم چله جدید می‌خوایم برداریم.

توبه از گناهان و جبران لغزش‌های گذشته همراه با خوندن چهل روز دعای فرج امام زمان (عج)

هرکس مایل بود خصوصی پیام بده تا از مدیر گروه لینک بگیرم و براش بفرستم.

2738
۱۰۰۰تا فقط منوجه نشدم تو چهار روز هر روز ده هزارتا؟ یعنی این ۱۰۰۰تایی که من برداشتم یعنی چهار روز ...

نه اینجا میخوایم مشارکتی ختمش کنیم تو هزار تا برداشتی برا امروزت با بقیه همگی باید 10000 تا بگیم فردا هم روز دوم ختم رو تاپیک میزنم اینطوری باز 10000 تا رو ختم کنیم

اهان باشه، مثلا من 2000تا میخوام بردارم باید روزی 500تا بگم? وسطشم حرف نزنم

نه این 10000 تا برا تمروزه تا 4 روز باید روزی ده هزار تا مشارکتی ختم کنیم 

خب من امروز 2000تا میگم دعا کنین یکی میخواد ابروی ما رو ببره، بهمون تهمت زده دعا کنین دستش رو شه، تو ...

خدا همیشه طرف حقه حتما عزیزم قبول حق باشه اینو از حضرت علی هم بخوا

2706