2737
2734
عنوان

راهنمایی درست

189 بازدید | 21 پست

سلام دوستان 

میخوام راهنمایم کنین رفتار درست چیه الان؟

من و همسرم دیروز یکم نارحتی بینمون اومده

دیروز به همسرم گفتم میخوام شماره ملیمو بدم ب خواهرم برا ثبت نام ماشین 

گفت نده بزار برا خودمون 

گفتم چرا ندم ما ک معلوم نیست کی پول بیاد دستمون اونا سر خونه گرفتن کلی کمکمون کردن

گفت اگ تو وامت نمیدادی به اون یکی خواهرت ما میتونستیم وامو بگیریم بدیم بدهی این یکی خواهرت

اخرشم گفت من کاری ندارم  کد ملیت برا خودت  هرکاری میخوای بکن پولایی هم ک برا خونه از خواهر برادرت گرفتی خودت بده ب من ربطی نداره

خیلی بی نهایت از این رفتارش ناراحتم

اصلا انتظار همچین برخوردی رو ازش نداشتم

میدونم اون حرف و از نارحتی و عصبانت زده و اخرش میاد میگه ببخشد 

نمیدونم الان چیکار کنم؟ صبح زنگ زد و عادی صحبت کردی.رسیدی؟ مراقب خودت باش و... 

چ کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم نده ولی باز هرجور خودت میدونی شوهرتم مرد خوبیه باهاش اشتی کن

وا از کجا میدونی خوبه

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2731

وقتی میبینی راضی نیست پافشاری نکن 

باسیاست بگیرش زبون 

دیگران کمک کردن منتشو سر شوهرت نزار هیچ وقت 

همیشه درخواستی داری با دلبری وسیاست پیش برو 

دیدی مخالفه گیر نده کار به جای باریک میکشه 

اروم که شد بگیرش زبون بگو دلتو بشکنم به خاطر شماره ملی 

بیخیال دل تو برام مهمتره   شوهرم حرفش حرفه 

هندوانه بزار زیر بغلش ورق برمیگرده 

2740
از اینجا که بعد دعوا عذر میخواد و حرفایی که تو عصبانیت میزنه جدی نیست و اینکه نسبت به درد و دلایی ک ...

شوهر منم بعد دعوا میاد عذر خواهی و با زبون هم میگه خیییییلی عاشقه مه ولی من باور نمیکنم چون کلا زبون بازه

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

منظورش اینه بیشتر بفکر زندگی خودتون باشین 

اینجور برداشت کرده ک همه امتیازایی ک میتونستی خرج زندگی خودتون کنی و جلو بیفتین داری میدی ب خونوادت 

ی دلخوری داره باید ببینی دقیقا از چی ناراحته

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒
وقتی میبینی راضی نیست پافشاری نکن  باسیاست بگیرش زبون  دیگران کمک کردن منتشو سر شوهرت نز ...

میشه یکم راهنمایی کنید چطوری بگیریمشون زبون