2737
2739
عنوان

نظرتون در باره اکیپ دخترو پسر چیه؟؟

2581 بازدید | 35 پست

اقا ما امروز بعد ی سال

با همکارای سابقمون رفتیم سفره خونه 

سه تا دخترو چهارتا پسر بودیم ک من با یکی از دخترا خیلی صمیمی ام

خلاصه مشغوله خوش و بش بودیم ک ی کار ضروری واسه من پیش اومد

ازشون خدافطی کردم گفتم ممکنه برگردم ممکنه برنگردم

خلاصه بعد نیم ساعت برگشتم

دیدم اون همکار دختره رفته دوست من رو تخت سفره خونه نشسته پسرای دیگ دورشو محاصره کردن خیلیم نزدیک همو ....میتونم بگم چسبیده بودن بهم

داشتن میگفتنو میخندیدن و یجورای انگار چیزی زده باشن

از دیدن این صحنه انقد بهم ریختم ک فقط گفتم الهه پاشو بریم

)البته نفهمیدن چرا میگم بریم)

دوستم پاشد موقع خدافظی با همشون دست داد و خدافظی کرد

یعنی همونجا گفتم قلم پام بشکنه ی بار دیگ اینجوری بیرون برم

خدا منو ببخشه اصلا دیدم نسبت ب دوستم عوض شده هرچقد میخوام قضاوت نکنم نمیشه 

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ام میریم😐 مگه چیه؟

من نگفتم نمیرم یا این مدل اکیپ بده اتفاقا خیلی پایه ام

اما فکرشو بکن چ صحنه مذخرفی رو دیدم

چ معنی میده واقعا

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2731

تو ایران ب درد نمیخوره

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
من اکیپ مختلط نمیرم مگه اینکه جانی دپ هم باشه.

چ کم توقع😜

2738
تو ایران ب درد نمیخوره

ارع واقعا تا تنها گیر میارن ی نفرو فکری کثیف میکنن 

اصلا نمیشه باهاشون دوست بود 

انقد تفکیک جنسی شدیم همه ذهنا مسموم شده

استغفروالله

من کاری ب اعتقاد دوستم نداره فقط ناراحت خودمم ک ازش دلسرد شدمو دارم ناخواسته قضاوتش میکنم☹

در کل دوست ندارم

آخر این اکیپا دعوای 

پسر و دخترا معمولا زیاد نمیتونن فقط به عنوان دوست اجتماعی برن بیرون 

برای مثال یه اکیپ ۶ نفره، ،۵ نفر خوب باشن یک نفر نخاله داخلشون پیدا میشه

در کل نظر من اینه 

خیلیا ممکنه دوست داشته باشن و مشکلی هم نداشته باشن

خب با کسایی دوست باش که طرز فکرتون شبیه همه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ارع واقعا تا تنها گیر میارن ی نفرو فکری کثیف میکنن  اصلا نمیشه باهاشون دوست بود  انقد تف ...

دقیقا دلیلش همینه فک میکنن تا تنها شدن باید دست ب کار بشن از بس فرصت بلهم بودنمون کم بود 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
من نمیپسندم...فکر میکنم ارزش دختر در جمع پسرونه پایین میاد

نه واقعا پایین نمیاد اگ هرکس ارزش خودشو حفظ کنه

اما چیزی ک امروز دیدم واقعا قابل درک نبود واسم

چ حرفایی چ فحشایی

یعنی میخواستن معمولی ام حرف بزنن بد بیان میکردن

مثلا میگفت شلنگ قلیونو بکن توش

یا من گفتم فلانی بگو واسم اب بیارن گف اب اونا بدع بطری خودشو  گرفت طرفم گف اب منو میخوای؟

خیلی افتضاح بود اصلا

2706