2733
2734

سلام ما خونمونو دوساله اجاره دادیم بیستم این ماه قرار بود مستاجر بلندشه و.ماخودمون بریم   

ایشون به بهانه اینکه میخاد جایه دیگه ای رو اجاره کنه قسمتی از ودیعه رو از ما گرفت اماتخلیه نکرد که هیچ  جواب تلفنهای ما و بنگاه رو نمیده و گوشیش رو هم خاموش کرده. یبار که تونستیم باهاش تماس بگیریم امروز فردا میکنه 

خودش ادا داره خونه داره ولی زنش چون نمیره اونجا چون نزدیک مادرشوهرشه 

این مرده خیای ادم قلدر و لاتی هست حتی یبار نشد جواب درست حسابی بده یا از ما وقت بخاد فقط شاخ و شونه میکشه 

حالا  ی پرسش ایشون زنش میدونم نماز خونه 

چطوری به زنش بفهمونم مکانی که توش نماز میخونه ما راضی نیستیم و غصبی محسوب میشه  

ما به هیج وج راضی به نشستن اینا نیستم چون خودمون میخایم بریم 

ایا برای کسی چنین مشکلی پیش اومده ؟اگر شورای حل اختلاف مراجه کنیم  ایا به حقمون میرسیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مومنه ک فک نکنم باشم ولی اومدم...مستقیم بهش مسیج بده.... رک بگو... بگو خانوم ما اون خونه رو لازم داریم و در مضیقه هستیم... به هیچ عنوان راضی نیسنیم ک شما اونجا زندگی کنین ...و بقیه حرفها... 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738

عزیزم به خاطرکرونااین شرایط روگذاشتن ولی اگه شمابریدشورای حل اختلاف وبگیدخودمون مستاجریم وقراره اونجاروتخلیه کنیم بهتون حکم تخلیه میدن که فکرکنم ۲۰روززمان میبره

واسه سلامتی خواهرزادم صلوات بفرستیدهشت ماهشه دعاکنیدحضرت علی اصغرشفاش بده
بله  و اگر بگم شما غصب کردید قانونا حرفم درسته؟

اره دیگه.... مستقیم و پوسکنده حرفتو بزن.... بگو من و همسرم به اندازه سر سوزنی راضی نیستیم ک شما اونجا زندگی کنین چون خودمون تو شرایط خوبی نیستیم و اون خونه رو لازم داریم.... حالا خودت میدونی و خدای خودت.... 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند