2737
2734
عنوان

لطفا یکی منو منو از نگرانی در بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 56 پست
تابستون چرا ول کردی به امان خدا؟نگران نباش تو خونه یه دوهفته ای کار کنی یادش میاد

شوهرم میگفت ولش کن. دیگه نفسش در اومده از درس خوندن. بزار بچه استراحت داشته باشه تابستون

پسرم جون دلم💕

مقصر خودتی نه بچه .جاری من بچه کلاس اولی داره کل تابستون باهاش کارکرد انقدر قشنگ تو واتس اپ چت میکنه ادم باورش نمیشه بچه کلاس اوله .الانم دیرنشده یک ماه براش وقت بزار باهاش کارکن یادش رفته بیچاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
وااا گريه نداره خوب باهاش كار كن خدايي نكرده كودن كه نيست بچه است ديگه وقت بزار معلم خصوصي بگير اين ...

والا نگرانم. تا این حد فراموش کنه. هیچ کدی از درساش توی ذهنش نمونده. هزینه معلم خصوصی ندارم گلم

پسرم جون دلم💕
بخدا خیلی زحمت کشیدم براش پارسال. خیلی

تابستون رو ول کردی الان یادت افتاده و؟؟؟ بچه کلاس اولی همینه ولش کنی فراموش میکنه یه ماه اول کلاس دوم هم مرور اول هست باهاش کار کن

التماس دعا
همش شوهرم بود. نمیزاشت تابستون میگفت ولش کن خسته اش کردی

باشه گلم این یک ماه اول که کاراشون کمتره باهاش کار کن هر شب 2 یا 3 خط دیکته بهش بگو نگران نباش یادش میاد 

پسرم امسال چهارمه باورت نمیشه جدول ضرب یادش رفته بود چون تابستون نمیخواند این یه هفته خونده تا یادش اومده