2733
2734
عنوان

لطفا یکی منو منو از نگرانی در بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 56 پست
یعنی کلا کتاب رو بستی تازه الان باز کردین؟ اونم بچه کلاس اولی 

آره بعد از گرفتن کارنامه. خبر مرگم دیگه هیچ. پدرش نمیزاشت. گفت ولش کن خسته شده

پسرم جون دلم💕

معلمش یا خودت کتاب کلاس اول رو بایدبا بچه مرور کنه بچه کلاس دوم روزای اول فقط الفبا وکلمات ودرس های کلاس اول رو دوره میکنن بعضی ها که تو تابستان کتاب نخوندن ودرس ومطالعه رو کنار گذاشتن یادشون میره 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم خصوصی بگیر یکماه مداوم باهاش کارکنه براش کتاب قصه بگیر تاهرروزبخونه درضمن گریه هم نکن روحیه بچه ...

هزینه معلم خصوصی ندارم خواهری  . کتاب داره. روخوانیش زیاد خراب نشده. فقط نوشتن پاک یادش رفته.مادرش بمیره الهی

پسرم جون دلم💕
آره بعد از گرفتن کارنامه. خبر مرگم دیگه هیچ. پدرش نمیزاشت. گفت ولش کن خسته شده

بچه های ابتدایی همیشه باید کتاب قصه یا کتابهای دیگه بخونن .برای سالهای دیگه یادت بمونه چه مجله  چه کتاب حتما باید مطالعه داشته باشن ریاضی هم همیشه باهاشون کار بشه

2731
عزیزم چقدر دلم سوخت،کاش ناراحتش نکنی توروخدا به روش نیار فقط بیشتر باهاش کار کن،اعتماد بنفسش رو نگیر

آره الهی من بمیرم برا بچم. بخدا از نگرانی نمیدونستم چه کار کنم. بچم دست خطش دسته گلش و زود نوشتن و درست نوشتن همرو از یاد برده

پسرم جون دلم💕
هزینه معلم خصوصی ندارم خواهری  . کتاب داره. روخوانیش زیاد خراب نشده. فقط نوشتن پاک یادش رفته.ما ...

خدا نکنه . من خودم معلم کلاس اول بودم تجربه دارم فقط کم کم روخوانی منه واز رو کلمات بنویسه با کلمات جمله بسازه کم کم یادش میاد 

هزینه معلم خصوصی ندارم خواهری  . کتاب داره. روخوانیش زیاد خراب نشده. فقط نوشتن پاک یادش رفته.ما ...

خدانکنه عزیزم خب خودت فیلمای آموزشی ببین بشین کنارپسرت یادش بده و باهاش کارکن  هرشب بهش املابگو ازمعلمشم کمک بگیر بگوچیکارکنم بهترشه 

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
2738
تازه آوردمش این مدرسه. جابجایی ندارن. 

روزای اول الفبا وکلمات سخت رو کاروتمرین کردن؟ خیلی باید خودت باهاش کار کنی یادش بیاد یا اگه یاد نکرفته از کلاس های تلویزیونی استفاده کن ویا دانلود کن براش بزار یادش بیاد یا اگه یاد نگرفته اموزش ببینه

من معلمم عزیزم بچه شما سال پیش کلاس اول بوده سال های قبل که بچه های کلاس اول از مهر تا خرداد میرفتن سال بعد کلاس دوم تا دوماه معلم درگیر بود چون بچه ها یه فاصله بین درس خوندنشون افتاده تا دوماه ما کنار درس دادن سال اول رو مرور میکردیم و به خصوص ترکیب ها رو تا بچه ها راه بیفتن امسال که از نصفه سال هم مجازی شد طبیعیه شما سعی کنید حتما ترکیب ها و صداکشی ها رو با بچه اتون کار کنید حتما بهش هرشب یکی دو صفحه فقط ترکیب ها و بخش و صداکشی کار کنید اینجوری حروف الفبا هم مرور میشه معلمشون هم حتما داخل کلاس باهاشون کار میکنه نگران نباشید چند وقته دیگه راه میفته