2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای

چقد تایپیک طلاق😞

بیچاره زنا تو کشور ما

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2731
2740
چرا ؟☹ فکر بعدشو کردی؟؟ یه سوال خواهرانه جواب میدی؟ عاشق پسری ام که تو عقد جدا شده و نفر قبلی فام ...

عزیزم تو نباید از دیگران بپرسی

باید شرایط خودت و اون پسر و بسنجی

دلیل طلاقش و ...

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

منم دارم به طلاق فکر میکنم. تو رو خدا اگر شوهرتون خوب نیست زود جدا شید. سه ساله دارم تحملش میکنم به امیدی که یه روز خوب بشه. نشد که نشد. الانم هیچکسو ندارم برم پیشش. نه پدر دارم نه مادر. خواهر برادرامم سر زندکیشونن. موندم کجا برم

منم دارم به طلاق فکر میکنم. تو رو خدا اگر شوهرتون خوب نیست زود جدا شید. سه ساله دارم تحملش میکنم به ...

چرا خوب نیست چیکار میکنه؟

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾
2706