2733
2734

پور صادق

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دنبالشم. اما پیدا نکردم. 

ی دندون پزشک خوب اگه می‌شناسید ب من بگید ممنون میشم 🌹

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
منم دنبالشم. اما پیدا نکردم.  ی دندون پزشک خوب اگه می‌شناسید ب من بگید ممنون میشم 🌹

مریم بیدار تو بلوار سجاد.....رو دستش کسی نیست

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
مریم بیدار تو بلوار سجاد.....رو دستش کسی نیست

واسه زیبایی میخوام خوبه؟ از طرفی نمیخوام صرفا بخاطر جاش و مطبش گرون باشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
منم دنبالشم. اما پیدا نکردم.  ی دندون پزشک خوب اگه می‌شناسید ب من بگید ممنون میشم 🌹

دکتر حمیدجعفرزاده تو عارف من رفتم خوب بود... گوگل بزن میاد

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2740
واسه زیبایی میخوام خوبه؟ از طرفی نمیخوام صرفا بخاطر جاش و مطبش گرون باشه

زیبایی رو نمیدونم ولی ترمیم عالیه پر کردن عصب کشی

برای دندونت به هیچ عنوان پیش دکتر اثنی عشری نرو.یه هفته است به خاطر شاهکاری که رو دندونم پیاده کرده دارم گریه میکنم

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
برای دندونت به هیچ عنوان پیش دکتر اثنی عشری نرو.یه هفته است به خاطر شاهکاری که رو دندونم پیاده کرده ...

ای وای مرسی ک گفتی گلم

من. میخوام کامپوزیت کنم نمیدونم کجا برم

زیبایی رو نمیدونم ولی ترمیم عالیه پر کردن عصب کشی

مرسی عزیزم 

ای وای مرسی ک گفتی گلم من. میخوام کامپوزیت کنم نمیدونم کجا برم

فدات عزیزم.من برای عصب کشی رفتم چنان گندی زده که کارم به جراحی کشید

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...