2737
2734

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه ی من شده ای آوار

از گلوی من دستاتو بردار دستاتو بردار از گلوی من

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشقيه يه نفره يعني دل با تنهايي طرفه يعني خوب بدوني كه زندگيت ديگه بي هدفه 

عاشق نيستم ولي اهنگ رو دوست دارم😄

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
2731

یک عمر ب عشقت غم بسیار کشیدم 

بر طعنه ی مردم خط انکار کشیدم 

هی سوت کشیدم ز سرم دود بلند شد 

هی رفتم و هی رفتم و سیگار کشیدم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

لعنت ب اون شب ک تو گفتی من دیگه بر نمیگردم لعنت بمن ک شب تا صب گریه میکردم گفتی ک از پیشت برم فراموشم میکنی حتماا اگ عاشقت نبودم تا الان صبرنمیردم 

تنها واسه من نه...واسه همه دعاکنین که: جیب پر پول.دل شاد.آسایش.

نیاز من به حس تو مث نماز عاشقاست..میگن حساب عاشقا از همه آدما جداست....

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

دیونه ای یا عاشق 

بپرسی میگم هردوش

دم تو گرم حسابی 

دلمو بردی دس خوش

خلاصه اون نگاهت عجب حسو حالی میده

برق چشات به آدم انگار اتصالی میده

آهای آهای مو مشکی جان 

میدونی خیلی عشقیا

خرابمون نکنی نفس

ازم تو دست نکش بیا 

شاه تموم لیلیا 

خوب منو مجنون کردیا