2733
2734

همش تقلب وهمه سکه هاتوالکی الکی میبازی یک شیش درست وحسابی نمیده وقتیم بخادببازونت همش تاسای خوب واسه رقیب میاره 

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولیه؟ 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2728
شانسیه

اصلا همش دروغه تواینستاهم که رفتم همه همین نظرمنوداشتن

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
پولیه؟ 

نه باباخودش سکه میده باهربزد

من بازی میکنم ولی دیگه حوصله اش ندارم

من معتادش شدم

2738

بعدم چرخونه اش دوتا ۵۰داره و یه صد داره و دویست و ‌.. همشم ۵۰میده چی بشههههه هزار یا دوهزار بیاری اینکارو میکنن ک ازشون خرید کنی سیاست بازیه بعد هرچی ک سکه دادن بهت ، با باختنت همه رو پس میگیرن

اره قبول دارم یه سری وقتا پشت هم ب تو یک دو میده ب حریفت چندتا شش و پنج میده خب نعلومه اون میبره گاه ...

دقیقا بازی تیمی کردم توکل بازی همش بهم ۳تاشیش داد وبه هم تیمیم هم تاسای مزخرف ولی تیم مقابل همش تاسای خوب

بعدم چرخونه اش دوتا ۵۰داره و یه صد داره و دویست و ‌.. همشم ۵۰میده چی بشههههه هزار یا دوهزار بیاری ای ...

دقیقامن چندباربازیباامتیازای بالاکردموهمه روباختموخبدمعلومه یک جای کارمیلنگه