2733
2734
عنوان

دندان درد

130 بازدید | 19 پست

سلام دندونم درد میکنه نگاه کردم انگار یه خال قهوه ای افتاده میترسم برم دندان پزشکی به هوای کرونا چکار کنم دردش بیوفته و کمی التهابش بخوابه 

خدايا شكرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندون منم سوراخ شده سه ماهه یه وری غذامیخورم باردارم هستم فعلاکه همینجوری بایدبمونه😥کروناتاچندسال دیگه هست نمیشه که زندگی روتعطیل کردبروجای مطمئن بارعایت اصول بهداشتی

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731
از دیشب ۴تا قرص خوردم ضرر داره زیادیش

استارتر عزیز شیاف دیکلوفناک استفاد کن زوده زود خوب میشی

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738
ضرری نداره؟

نه عزیزم زود دردش خوب میشه

من تو وضعیت بد کرونا که نتوستم برم داندان پزشکی فقط شیاف دیکلوفناک دردم رو ساکت میکرد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
دندون منم سوراخ شده سه ماهه یه وری غذامیخورم باردارم هستم فعلاکه همینجوری بایدبمونه😥کروناتاچندسال د ...

دندون منم یه ماه پیش درد گرفت یه هفته فقط گریه میکردم من 31هفتمه .اگه سه ماه دوم هستی برو درستش کن چون تو سه ماه سوم کاری براش نمیکنه دندون پزشک

اگه عفونت کرده نشاسته بریزید روش عفونتش رو میکشه

برای درد هم ژلوفن رو سوراخ کنید و روی قسمت درد بریزید فقط مواظب باشید رو لثه تون نره چون زخم میکنه

غرغره ی قطره ی پرسیکا هم شنیدم خیلی خوبه کلا برای بیماری های دهان و دندان خوبه

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋

اس جان من دو روز تمام دندونم شدید درد میکرد عین نبض میزد تو اون دو روز هر چهار ساعت دو تا کپسول آموکسی سیلین و نوافن میخوردم اما اصلا یه دقیقه هن دردش تموم نمیشد بی حسی زدم بازم ساکت نشد حتی تریاک گذاشتم تو سوراخ دندونم نشد زنجبیل گذاشتم دهانشویه آب نمک هر کار میکردم این درد لعنتی تمومی نداشت تو اون دو روز سه بار گریه کردم از درد دندون تا آخر شیاف دیکلوفناک ۱۰۰ گذاشتم سریع دردش تموم شد بعدشم درد نگرفت الانم فقط روزی دو بار آموکسی سیلین میخورم تا چند روز دیگه برم دندونم رو درست کنم

2706