2737
2739
عنوان

واکسن آنفلانزا....

212 بازدید | 22 پست

کسی تا الان واسه بچش زده؟؟پسرم نزدیک سه سالشه میخام بزنم ولی میترسم عوارض داشته باشه البته قبلش با دکتر مشورت میکنم.کسی بوده که واکسنو به بچش زده باشه؟؟چ عوارضی داره؟؟

لطفا برام دعا کنید 

میگفتن ۳۰۰ هزاره😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

2742

برا بچه ها که عوارض داری اونم گفتم تو سه مرحله میزنن برا بچه ها به نطر من وقتی بزرگترا بزنن بچه ها تو خونن دیگه بیرون نمیرن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738
من پارسال برای بچه هام زدم اصلا عوارض ندارهبرعوس پارسال اصلا مریضی شدید نداشتن  یعنی مریض شدن ...

ممنون میشه بگید بچه هاتون چند ساله بودن واز کجا خریدید؟؟

لطفا برام دعا کنید 
میگفتن ۳۰۰ هزاره😐

😯😯😯

چه خبره ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
برا بچه ها که عوارض داری اونم گفتم تو سه مرحله میزنن برا بچه ها به نطر من وقتی بزرگترا بزنن بچه ها ت ...

بچم میره مهد چون تو شهر غریب سرکارم😢

لطفا برام دعا کنید 
2706