2733
2739

سلام دوستان گلم 

یه سری از دوستان لطف کردن وجویای احوالم  بودن از همه اونایی که چه منو باور کردن و چه نکردن ممنونم . شماها تو تلخترین روزای زندگی کنارم بودین و کمکم کردین چه تو قضیه نامزدیم که بهم تورد و چه تو این اتفاق تلخ . 

به احترام همه دوستانی که پیگیرم بودن این تایپیکو زدم 

شنبه وکیل گرفتم تا پیگیر شکایت رابطه نامشرول شه و مهریه مو بزاره اجرا وکیل گفت بعد اثبات رابطه نامشروع مادون زنا میتونیم تقاضای طلاق به علت عسر وحرج کنیم و خیلی زود موفق شیم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برادرشوهرم میگفت شوهر و برادرشوهرای زنه رفته بودن شوهرمو تو گالریش بکشن. و جالبش این بوده شوهر زنه میگفت داداشت مزاحم زن من شده زن من اصلااااا تو رابطه نبوده داداش شما ایجاد مزاحمت کرده

2738
برادرشوهرم میگفت شوهر و برادرشوهرای زنه رفته بودن شوهرمو تو گالریش بکشن. و جالبش این بوده شوهر زنه م ...

خب شوهره برا حفظ ابروش مجبوره اینجوری بگه وگرنه مطمئن باش روز خوش نذاشته برا زنش

برادرشوهرم میگفت شوهر و برادرشوهرای زنه رفته بودن شوهرمو تو گالریش بکشن. و جالبش این بوده شوهر زنه م ...

عزیزم اون همه چیو میدونه 

نمیخواد کسی بهش بگه بی غیرت  برا همین اینجوری میگه

دوست دارم بدونه اون زنه چیکار کرده

یعنی شوهره الان با زنش خوش وخرمه واشتی کردن  زنه گفته شوهر من مزاحمش بوده واصلا باهم دوست نبود ...

تخم شک تا ابد تو دل شوهرست 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706