2737
2739

ببین من دوستم رشد بمش متوقف شده بود متوجه شده بود ک دیگ نالت تهول نواره البته بعضیا هنوز حالت تهوع شون بیشتر میشه درد و خونریزی هم هست باید بری سونو

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا این حسو داری 

مبشه بگی؟ 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2728
دو روزه یهو حالت تهوع سر زدم قطع شده. امروز ضعف شدید داشتم. دو سال پیش هم سقط کردم.

خب چند هفته بارداری؟؟

اینکه چیزی نیست انشالله منم ۱۰ ماه پیش یه سقط داشتم سر اون بارداری به شددددتتتتت حالت تهوع داشتم

اما الان ۱۷هفته باردارم از هفته اول تا الان یه دفعه هم احساس حالت تهوع نکردم نمیدونم چرا ولی سونو و آزمایشام تا به اینجا همه خوب بوده خداروشکر بازم دوهفته دیگه سونو دارم

شما هم نگران نباش این علائم میاد و میره میتونی برا اینکه خیالت راحت بشه بری دکتر و برات سونو بنویسه انجام بدی

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
خب چند هفته بارداری؟؟ اینکه چیزی نیست انشالله منم ۱۰ ماه پیش یه سقط داشتم سر اون بارداری به شددددتت ...

مرسی که توضیح دادی. جوابت آرومم کرد. من ایران نیستم تا هفته ۱۴ دسترسی به دکتر ندارم. الان هفته ۸ هستم.

http://ninifotobook.blogfa.com
2740
شاید چون حالتام تغییر کرده و بعد دو سال خدا دوباره بهم بچه داده.خیلی منتظر بودم. نگرانم

قربونت عزیزم فقط استرس نداشته باش خیلییی خودش بده

منم یه سقط داشتم و سر این بارداری مطمئنا میترسم اما اصلا فکرشو نمیکنم اصلا انگار هیچ اتفاقی قبلش نیوفتاده وتازه دارم بارداریو تجربه میکنم و واقعا تاثیر گذار بوده

یعنی میرم درمانگاه یا پیش دکتر همش بهم میگن استرس سقط قبلیتو نداشته باش و فلان باور کن عین خیالم نیست مثلا میخان آرومم کنن بیشتر اونجا یادم میاد وگرنه خودم یک درصدم تو ذهنم نمیارم

مرسی که توضیح دادی. جوابت آرومم کرد. من ایران نیستم تا هفته ۱۴ دسترسی به دکتر ندارم. الان هفته ۸ هست ...

یعنی تا الان هیچ سونویی انجام ندادی؟

قربونت عزیزم فقط استرس نداشته باش خیلییی خودش بده منم یه سقط داشتم و سر این بارداری مطمئنا میترسم ا ...

باید سعی خودمو بکنم که آروم باشم.تنهایی و غربت همینه دیگه. 

http://ninifotobook.blogfa.com
قربونت عزیزم فقط استرس نداشته باش خیلییی خودش بده منم یه سقط داشتم و سر این بارداری مطمئنا میترسم ا ...

من دیروز سقط کردم 4 هفته بود ولی فقط ازم خون تازه وروشن دفع میشه کوچکترین لخته هم نیومده میترسم چیکار باید بکنم

باید سعی خودمو بکنم که آروم باشم.تنهایی و غربت همینه دیگه. 

الهی عزیزم

از منکه تنها تر نیستی من یه سر ایرانم خانوادم یه سر دیگه یعنی بخدا باورت میشه حتی یه همسایه ندارم باهاش رفت و آمد کنم در این حد!

چن روز پیش هوس سوپ کردم گفتم به کی بگم برام درست کنه خودم درست کنم نمیتونم بخورم با خودم گفتم مگه کسیم دارم یه مادرشوهرم هست تا خونه اونا هم یه نیم ساعتی راهه اما بهشون نگفتم  کلا دوست ندارم چیزی ازشون بخام تا جایی بتونم خودمو مستقل میخام نگه دارم دراین حد من بی کس و تنها افتادم اما توکل برخدا 

بعضی موقع ها از بس فکر میکنم یهو از بغض زیاد دلم میخاد داد بزنم

اما چه فایده!!

هیچی. باید صبر کنیم تا هفته ۱۴. اینجا سیستم اینجوریه

انشالله که خیر باشه  و به خوشی و سلامتی بگذرونی این دوره رو عزیزدلم

تا جایی که خودت میتونی مراقب خودت باش و احتیاط کن