2733
2739
عنوان

کوفته تبریزی

101 بازدید | 18 پست

سلام دوستان فردا میخوام واسه اولین بار کوفته تبریزی درست کنم.سبزی فقط جعفری و ریحان و نعناع دارم می شه با اینا درست کرد و کلا کمکم کنید فت و فون این غذا رو بهم بگید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کردم نشد نکن نمیشه😆

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731

واسه من یا سنگ میشه مغزش سفت و بیمزه یا وامیره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2740

آره عزیزم سبزیش فرقی نمیکنه فقط سبزی معطر باشه

من تا حالا تبریزی درست نکردم ولی کوفته معمولی توش سبزی های معطر خشک شده ک خودم خشکشون کردم می ریزم.

ترخون،مرزه،شوید،جعفری،ریحان

بزند شنبه بیایی و دل جمعه بسوزد آقا.(یا مهدی عج)

شنیدم گوشت فریزی نباشه خوبه

موادش موقع قاطی کردن گرم نباشه خوب ورز بدی دونه دونه بندازی اب شروع کنه جوش یکی دیگه

اب پیازو بگیری

همه رو انجام دادم باز بد شده😁

یه دونه تخم مرغ حتما واسه چسبندگیش بزن. گوشتو چنگ نزن و فقط دستتو مشت کن و ورزش بده اگه چنگ بزنی باف ...

عه چه جالب من چنگ میزدماااا