2733
2734
عنوان

شروع غذای سفره

855 بازدید | 4 پست
مامانای عزیز سلام.2-3 روز دیگه دختره من 12 ماهه میشه.
راستش من تمام موارد لازم تغذیه ای و ممنوعات زیر 1 سال را برای اون رعایت کردم اما نمیدونم چه جوری با یه عالمه خوراکی های از الان مجاز،مثل نمک-خربزه-عسل -رب و ...آشناش کنم.خوشحال میشم برام از تجربیاتتون بگید.
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.
khob ta jaye ke man midonam rob ke chize jalebi nist hata baraye bozorgtara bejash mitoni az goje farangi ke tabieetare estefade koni-
asal fekr mikoanam bad a z2 sal mishe dad vali bazam az dr bepors shayd bege bade 1sal.
kharbeze va talebi chizye hasasiyat za hast hala bache nakhore chizi nemishe.
vcali anmak mishe man ke alan dokhmalam 11 maheshe gahin a zghazaye sofre ke zaeghash adat kone midam kam va kami ham toye sopesh namk mizanma va z goje farangi be jaye rob estefade mikoanm chizi nashode,taz ekhoshmazetar ham mishe be eshteha miyad.
مهربان جون دختر منم دوهفته دیگه یکسالش تموم میشه.منم مثل شما خوراکی های ممنوعه رو رعایت کردم ولی نمک خیلی کم تو غذاهاش میریختم.به نظر من خوراکی های ممنوعه رو باید یکی یکی اونم از مقدارهای خییییلی کم برای نینی شروع کنیم مثلا روز اول که میخوای نمکو امتحان کنی مقدار خیلی کم به غذاش اضافه کن و طی مثلا یه هفته به مقدار لازم واسه نی نی برسون.گرچه هرچه غذا کم نمکتر باشه بهتره.بعد که مطمئن شدی خوراکی دیگه رو شروع کن مثلا عسل از نصف قاشق چایخوری.ولی عسل حتما باید پاستوریزه باشه و همینطور الی آخر تا اگه نی نی به یکی از این خوراکی ها حساسیت داره تو همون روزای اول که مقدارش کمه متوجه بشیم و بدونیم از چی بوده.اینطوری به مرور زمان کم کم با خوراکی هایی که قبلا براش ممنوع بود آشنا میشه وعادت میکنه.امیدوارم که تونسته باشم بهت کمک کنم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر منم 10 ماهشه

از 9 ماهگی همه چی بهش میدم بخوره . همه چی . هرغذایی که ما بخوریم اونم میخوره ولی کم
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....