2737
2739
عنوان

درد زیر شکم هنگام رابطه

2315 بازدید | 13 پست

سلام دوستان عزیزم

از روزی که سونو واژینال شدم برای سایز فولیکول و آمپولی که همان شب زدم 

در رابطه جنسی احساس درد شدید زیر شکمم دارم 

جوری که قادر به ادامه رابطه نیستم

کسی بوده مثل من باشه

آیا کسی میدونه مشکل از چیه 

آیا باردار شده ام 

الان 9 روزه که آمپول زدم 

خدایا خودت دامن همه رو سبز کن منم جز اونا 

ممکگه عفونت داخلی باشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نبابا هیچی نیست منم همینطوری بودم موقع رابطه درد شدید زیر دلم داشتم که نمیتونستم ادامه بدم رفتم دکتر فقط یه پماد واژینال داد چند بار زدم بهتر شدم

بعدش دکترم گفت وقتی میخوای رابطه داشته باشی به اندازه کافی تحریک نشدی بخاطر همون احساس درد داری بعد اون که فهمیدم خیلی بهتر شدم...

2740
نبابا هیچی نیست منم همینطوری بودم موقع رابطه درد شدید زیر دلم داشتم که نمیتونستم ادامه بدم رفتم دکتر ...

وااای عزیزم منم همین جوری ام

اصلا به رابطه فکر نمیکنم 

فقط به بچه و نتیجه ای که قراره از اون رابطه بگیرم فکر میکنم 

هیچ لذتی نمیبرم 

خدا نی نی تو صحیح و سالم بزاره بغلت انشاالله

ممنون عزیزم ایشالله این ماه مامان بشیم هر دوتامون به حق امام حسین

الهی آمین 

عزیزدلم فک کردم بارداری چون زده بود چهارده هفته تا به دنیا اومدنت 

انشاالله که به حق این شب و روزهای عزیز خدا به همه چشم انتظارا نی نی بده ماهم جز شون باشیم

وااای عزیزم منم همین جوری ام اصلا به رابطه فکر نمیکنم  فقط به بچه و نتیجه ای که قراره از اون ...

از موقعی که این تاپیک رو گذاشتی خیلی وقته گذشته

دلم میخواست بپرسم حامله شدین؟🫣

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40