2737
2734
عنوان

درمان خانگی عفونت؟ خواهشا کمک کنید

20727 بازدید | 65 پست
سلام دوستای عزیز من پارسال یه دوره عفونت داشتم هی خوب میشدم دوباره پدیدار میشد!!! دوش واژینال، انواع پماد، قرص و...مصرف کردم خداروشکر امسال کلا پرید. تا اینکه این چند وقت دوباره احساس میکنم علایم عفونت رو دارم. عذرخواهی میکنم بوووووووی نامطبوع شما راهکاری سراغ دارید؟ شستشو با آب و سرکه رو چطوره؟ متخصص هم حتما میرم برای معاینه ولی به خاطر زمان، هزینه و بعد مسافت باید صبر کنم تا داروهای همسرم هم تموم شه یه دفعه ببرم دکتر ببینه.
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
عرق رازیانه برای خانوما و همچنین برای عفونت واژن خیلی مفیده یا خود رازیانه رو بخرید و دم کنید و شبها بخورید بومادران هم مخصوص عفونته دم کنید
خدای مهربان و دانا ، خودت همه ما رو به راه راست هدایت فرما. آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره فرانک جون حتما باید معاینه بشم. میخوام حداقل از این بیشتر نشم تا برم دکتر. پس آب و سرکه رو امتحان میکنم.مرسی یه روز درمیون خوبه؟ دوماه پیش که دکتر کرم واژینال رو تجویز کرد حالا نسخه اش که کنده شده! هرچی فکرمیکنم اسمشو یادم نمیاد تا دوباره استفاده کنم
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
بچه ها منم ترشحات با بوی نامطبوع دارم ولی هیچ خارش و علائم دیگه ای ندارم یعنی عفونته ؟ آخه من تا حالا نه قارچ داشتم نه عفونت هیچ تجربه ای ندارم
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آنچه را که نمی توانیم تغییر دهیم شهامتی ده تا تغییر دهیم آنچه را که می توانیم و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم
2738
عرق رازیانه تقریبا هرروز میخورم برای تخکم گذاری و بارداری!!!! آره راست میگیا پونه و آویشنو شنیده بودم. مرسی از یادآوریتون
مهدیس جون آره چون من هم یه بار هم خااااااارشو تجربه نکردم ( خداروشکر !!) هر دفعه یه لحظه احساس میکردم ترشحم بو میده، دکتر که رفتم و معاینه فهمیدم که بله عفونته چیزی نیس عزیزم فقط باید پیگیرش باشه تا زیاد نشه
آسنات جون دکتر بهتون چی تجویز کرده بود؟
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیریم آنچه را که نمی توانیم تغییر دهیم شهامتی ده تا تغییر دهیم آنچه را که می توانیم و دانشی که تفاوت این دو را بدانیم
آره کیژان جون اسمش خیلی برام آشناس. ولی میترسم بگیرم مثلا برا قارچ باشه و عوارض داشته باشه شانس که ندارم تو این زمینه ها!!!
2706