2737
2734

سلام.

من برای امری میبایست یه تعداد ذکر بگم وچون انسانم وجایزالخطا ممکنه سهل انگاری کنم پشت گوش بندازم یاشیطون برام بهونه تراشی کنه.

گفتم گروهای خانوادگی ودوستانه واینارو ول کنم وبیام اینجاکه هممون غریبه ایم وهیشکی دردمونو نمیفهمه ودرک نمیکنه.

وقتی گفتنِ ذکر روشروع کردم هرروز که نوبت تون شد یاصداتون میزنم یازیرپستت تون یاداورمیشم شمام برام دعاکنین خیلی دعاکنین من به نگاه محبت امیز یه ادم اعتقاددارم که خیرمیرسونه چه برسه دعایی که سرزبون میاد

فقط لطفا لایک نکنین حق اونایی که همین 5ثانیه وقت گذاشتن واسمشونو بقول معروف کامنت وپست کردن ضایع میشه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم ایشالا ک ب حق حضرت فاطمه زهرا ب حاجت دلت برسی واس من دعاکن بعدماه صفر برم سرخونه زندگیم دو سال ک عقدم خسه شدم

99/9/9ب خوبی و خوشی رفتم خونه خودم لطفا برای حاجتم یدون صلوات بفرستید ی دنیا ممنون
2738
الان باید مابرای شما دعا کنیم یا شما برای ما ؟؟؟

من به نیت شما برای شهیدمدنظر ذکر میفرستم انشاالله که بهشون برسه وبهتون نظر بندازن حالابهرحاجتی که خواستی.

شماهم  وقتی اسمتونوصدازدم یاکامنت گذاشتم براتون متوجه میشین که اونروز روز شمابوده و اینکارو به نیت تون انجام دادم(ذکر هدیه به شهید)وبرای من فقط دعامیکنین

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ببخشید منم خوب متوجه موضوع نشدم 😐😐

به هرحال التماس دعا دارم خصوصا فرج امام زمان و عافیت و عاقبت بخیری. ان شاء الله بحق صاحب عزای این ماه عزیز خودتم حاجت روا بشی

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
اگه شما ببرای ما دعا میکنی توروخدابرای منم دعا کن که معجزه ای که میخوام اتفاق بیوفته و دست خالی نشم ...

من به نیت شما برای شهیدمدنظر ذکر میفرستم انشاالله که بهشون برسه وبهتون نظر بندازن حالابهرحاجتی که خواستی.

شماهم  وقتی اسمتونوصدازدم یاکامنت گذاشتم براتون متوجه میشین که اونروز روز شمابوده و اینکارو به نیت تون انجام دادم(ذکر هدیه به شهید)وبرای من فقط دعامیکنین

ببخشید منم خوب متوجه موضوع نشدم 😐😐 به هرحال التماس دعا دارم خصوصا فرج امام زمان و عافیت و عاقبت ب ...

من به نیت شما برای شهیدمدنظر ذکر میفرستم انشاالله که بهشون برسه وبهتون نظر بندازن حالابهرحاجتی که خو ...

آهااااا.... خدا خیرت بده. ان شاء الله تمام شهدا شفاعتمون کنن 

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
2706