2733
2734
عنوان

یکسال گذشت اما؟لطفا سززنشم نکنید

752 بازدید | 52 پست

داستان تلخ زندگیم 

تو سه تا پارت میزارم براتون از قبل نوشتم امادس

ممکنه خیلیاتون منو بشناسید 

یا داستانم براتون اشنا باشه 

یا اصلا نشناسید اما خوندن این تاپیک خالی از لطف نیست

هرچند 

به این نتیجه رسیدم ک

هر ادمی باید یه بار شکستو تجربه کنه تا بفهمه تصمیمش اشتباه بود

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

بیمار بود

اوایل اشناییمون با صداقت کامل اومد جلو

گفت اعتیاد داشتم

افغان تبار هارو قاچاقی اوردم ایران

شرخری کردم

دعوایی بودم

ی پام دادگاه بود ی پام خونه

عرق خور بودم

ولی ی ساله ادم شدم

ترک کردم

شرخری و قاچاق نمیکنم تو شرکت مشغولم

گف ب خاطر تو عرقو میزارم کنار

دعوا رو میزارم کنار

اما

خانوادم قبول نکردن

رفتو اومد

رفتو اومد

رفتو اومد

ولی خانواده من راضی نمیشد ب خصوص عموم ک تو خانواده پدریم خیلی خیلی برش داره حرفش

هیچ کدوم قبول نکردن

اما همچنان قضیه خاستگاری ادامه داشت

منم از صداقت ی چیزایی شنیده بودم

فک کردم چون همه چیو گفته

پس ادم خوبیه

صادقه

میتونم رو حرفش حساب کنم

میتونم بهش تکیه کنم

قبول کردم

گفتم به خاطرت تو روی خانوادم وایمیسم

وایسادم

گفتم یا متین یا هیچکس

۳ماه دیگه اینجوری  گذشت

شد ی سال

رفتو امدا همچنان ادامه داشت...

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بنده خدا منم لایک کنه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

من تو این ی سال ازش

دعوا دیدم

عرق خوری دیدم

بیکاری دیدم

بیحالیو بدحالی دیدم

ولی عاشقش شده بودم

همرو دیدم ولی با عقل ندیدم

هنوز نسبتی باهم نداشتیم

بهم مشکوک بود

حق تنها بیرون رفتن نداشتم

نوع لباس پوشیدنمو اون باید تعیین میکرد

وقتو بی وقت باید جواب تماساشو میدادم

اگ من جواب نمیدادم تلفن خونه زنگ میخورد

بچه اخر خانواده ام کسی دلش نمیومد اذیتم کنه و بهم فشار بیاره

مخالفتشون سرجاش بود اما با ادامه صحبتم با متین مشکلی نداشتن

فک کنم میخواستن خودم بشناسمش تا بگم‌ دیگه نمیخوامش

تو همین سایت تایپک زدم و از دست خانوادم نالیدم

گفتم عشقم پاکه چرا مانع میشن

ی سریا گفتن ب حرف خانوادت گوش کن

ی سریا گفتن واسه خاطر عشقت بجنگ

جنگیدم

امروز یک سالو سه ماه از اولین دیدارمون میگذره

امشب فهمیدم بیماره

امشب فهمیدم تمام این یک سالو سه ماهو حالم خوب نبود

خوب نبود چون  هر روز دعوامون بود

هر روزمون دعوا بود چون بهم میگفت دروغگو

دعوا بود چون حرفامو باور نداشت

شب میگفت بیا تموم کنیم این رابطه رو صب میگفت عشقم من بدون تو میمیرم

شب فحشم میداد و صب قربون صدقم میرفت

میگفت هیچ کس به خوبیه من واسه تو پیدا نمیشه

اما واقعا با شرایطی ک گفتم پیدا نمیشد؟

حرفاو دعواهای ک شب داشتیمو صب یادش میرفت

میگفتم وای چه مرد خوبی

عصبی شدناش لحظه ایه و زود اروم میشه

اما نه

اون یه بیمار بود

هنوزم عاشقمه

هنوزم دوسش دارم

اما زندگی با همچین مردی مصیبته

بزار میخونم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2738

بذار عزیزم میخونیم

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
تا اون قسمت خودنم که گفت بخاطر تو فلان میکنم !!!! همین اولین اشتباه . آدم باید بخاطر خودش و نگرش و ...

بله حق باشماست

اما من خامی کردم

بذار عزیزم میخونیم

مرسی از نگاه زیبات عزیزم💖

اسی بزار بقیشو

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
چی میشه اون وقت ؟

تاپیک گم نمیکنم

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706