2733
2734
عنوان

پارگی جزئی تاندون شانه

| مشاهده متن کامل بحث + 15351 بازدید | 30 پست
سلام عزیزم شانه تون بهتره ان شالله؟  بالاخره خوب شده بود دردهاتون؟

سلام خیلی ممنونم من تمام نه ماه سال گذشته را دو تا دستام درد داشت تازه با مراجعه به دوتا دکتر بیسواد کورتون تزریق کردم تا ماه اسفند که رفتم پیش متخصص طب فیزیکی وبرای هردو دستم لیزر درمانی وامپول تزریق کردن که البته کورتون نبود وخدارو شکر خیلی بهترم  

سلام خیلی ممنونم من تمام نه ماه سال گذشته را دو تا دستام درد داشت تازه با مراجعه به دوتا دکتر بیسواد ...

خداروشکر

ان شالله خوب خوب بشید

ببخشید توی این تزریق آخری خون گرفتن از شما؟ 

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر ان شالله خوب خوب بشید ببخشید توی این تزریق آخری خون گرفتن از شما؟ 

سلام عزیزم نه برا من پی ار پی انجام نداد این که خون میگیرن برا پی ار پی هس اول خون میگیرن داخل یه دستگاه میذارن بعد دوباره همون خون را به محلی که درد میکنه تزریق میکنن برا من پرولوتراپی انجام دادن پی ارپی هم نتیجه ی خوبی میده

سلام عزیزم نه برا من پی ار پی انجام نداد این که خون میگیرن برا پی ار پی هس اول خون میگیرن داخل یه دس ...

خیلی از لطفت ممنونم که جواب واضح دادین گلم

سلامت باشید🌹

2728
خداروشکر ان شالله خوب خوب بشید ببخشید توی این تزریق آخری خون گرفتن از شما؟ 

سلام دوست مجازی من خوب شدین نتیجه گرفتین اگه پیامم رو دیدین جواب بدین

سلام دوست مجازی من خوب شدین نتیجه گرفتین اگه پیامم رو دیدین جواب بدین

سلام عزیزم

خواهرم بود، کهprpنکرد بلکه یه آمپول کورتون توی کتفش زدن بله خوب شد الحمدلله

سلام خیلی ممنونم من تمام نه ماه سال گذشته را دو تا دستام درد داشت تازه با مراجعه به دوتا دکتر بیسواد ...

سلام‌.تاندون شانه منم پاره شده ، تزریق ها جواب داده برای شما ؟

درخواست دوستی منو قبول میکنید؟چند تا سوال داشتم..

و خداوند چیزی را ممکن میکند که شما آنرا غیرممکن میدانستید..
سلام‌.تاندون شانه منم پاره شده ، تزریق ها جواب داده برای شما ؟ درخواست دوستی منو قبول میکنید؟چند تا ...

سلام عزیزم من الان پیامتون را خوندم شونه من خوب نشده هنوز اگه کار باهاش انجام بدم درد زیادی دارم من لیزر درمانی رفتم یه کم بهتر شدم ولی خوب نه

2738
سلام‌.تاندون شانه منم پاره شده ، تزریق ها جواب داده برای شما ؟ درخواست دوستی منو قبول میکنید؟چند تا ...

سلام وقت بخیر مادر من پارگی تاندون شانه داشت عمل کردن پیش دکتر نخعی بسیار وحشتناک درد دارن متاسفانه که قرص های مخدر فقط کمی میتونه کمک کنه الباقی مسکن ها فقط یه شوخی مسخره هست 

مراقب دست هاتون باشید گویا دردها تا حدود ٣ ماه هستن جوری درد زیاده که مادر آرزو می کنه کاش دستم قطع شده بود فشارش مرتب میافته و گریه می کنههههه کاری هم از دستمون بر نمیاد این عمل بسیار دردناکه

سلام وقت بخیر مادر من پارگی تاندون شانه داشت عمل کردن پیش دکتر نخعی بسیار وحشتناک درد دارن متاسفانه ...

سلام عزیزم حال مادرتون چه طوره؟؟؟

ببخشید ایشون عمل باز انجام دادن یا توسط دوربین عمل شدن؟؟؟

اگر امکان داره هزینه عمل و بیمارستان رو هم بفرمایید

سلام وقت بخیر مادر من پارگی تاندون شانه داشت عمل کردن پیش دکتر نخعی بسیار وحشتناک درد دارن متاسفانه ...

سلام

عمل باز یا بسته؟

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:
سلام عزیزم من الان پیامتون را خوندم شونه من خوب نشده هنوز اگه کار باهاش انجام بدم درد زیادی دارم من ...

سلام شانه شما خوب خوب شد؟

عمل نکردین؟

داداش من هم تاندون دستش پاره شده. هم لیزر رفت هم پی ار پی ولی هنوز خوب نشده. 

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:
عزیزم فک می‌کنم خیلی سخته .من مامانم تاندون شانه آش پاره شد و عمل کرد .انشاله که کار شما به عمل نرسه ...

سلام منم مامانم تاندون شونش پاره شده. خیلی اذیت میشه.مامان شما خب شدش؟؟اگ دکترش دکتر خوبیه لطفن شماره ادرسش بفرست برام ب این شماره ۹۳۰۷۰۸۷۸۷۹

2706