2733
2739
عنوان

قند بارداری

295 بازدید | 53 پست

سلام بچه ها قند بارداری چجوریه؟ و اینکه چرا از بعضی ها دو نوبته میگیرن از بعضی ها سه نوبته؟ و چرا از بعضی ها آزمایش ادرار میگیرن بعضی ها نه؟ راست میگن گلوکزی که دادن آدم بالا میاره؟

من بارداری اولم خوردم مشکلی نداشتم چون کلا بارداری راحت وبدون ویارو تهوعی داشتم

ولی برا این ازهمون اول تهوع وویار دارم فکر نکنم بتونم انجامش بدم..چون از بوی هوا هم بدم میاد

از من 3 نوبت گرفتن، اون شربتی که میخوری رو نباید بالا بیاری 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اون شربته چه کنیم.من همین الانم اسمش اومد دارم بالا میارم.شکم خالی باید خورد

خدا کنه تا اونموقع تهوع من خوب بشه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2731
2738
خب همونش بده دیگه شما ادرار هم گرفتن ازت؟

نه فقط خون بود، 8 ساعت قبلش باید ناشتا باشی، یبار ناشتا ازت میگیرن، بعد شربت رو میدن میخوری یک ساعت بعدش میری آزمایش بعد دوباره یک ساعت بعدش، منم تهوع داشتم ولی بالا نیاوردم نگران نباش

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
با اون شربته چه کنیم.من همین الانم اسمش اومد دارم بالا میارم.شکم خالی باید خورد خدا کنه تا اونموقع ...

معمولا هفته 25 میگیرن اونموقع تهوع دیگه نداری

من خیلی استرس دارم

نه بابا استرس نداشته باش هفته چندی؟ من 6 هفته آزمایش قند دادم چون تنبلی تخمدان داشتم ولی خداروشکر گفت دیابت نداری

معمولا هفته 25 میگیرن اونموقع تهوع دیگه نداری

اره احتمالا.ولی من کلا وسواسی ام.اصلا یعنی کلا تو زندگیم هر چی خوشم نیاد فوری بالا میارم.حتی یه بوی بد.یا صحنه کثیف و چندش ببینم.

خیلی از این بابت سختی میکشم.همش در حال عوق زدنم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
نه بابا استرس نداشته باش هفته چندی؟ من 6 هفته آزمایش قند دادم چون تنبلی تخمدان داشتم ولی خداروشکر گف ...

من هفته ۲۳ هستم گفت هفته ۲۴ برو ولی از روز اول حاملگی حالت تهوع داشتم تا همین امروز

2706