2737
2739
عنوان

ميدونم تاپيك تكراريه ولي...

92 بازدید | 11 پست

حرصم ميگيره 

تا اخر ارديبهشت كامل تو خونه بوديم

تاالان مهموني رفتن درحد دوهفته ي بار خونه مامان و مادرشوهر

نه عروسي نه عزا نه تفريح نه رستوران نه دسته نه مسافرت نه.....

تنها تفريح بچه ي من تو اين 3.4ماه دوچرخه سواري دور پارك كنار خونمون با ماسك و الكل و...

از اول تابستون تا حالا همش بچه هاشون بدون ماسك روي تاب و سرسره همه جا رفتن مردم  همه كار كردن خداراشكر هيچ كدومم كرونا نگرفتن 

الان كه موقع مدرسه شده همه انرژي منفي و استرس خب منم بچم كلاس اوليه موندم چيكاركنم 

ميدونم الان ميگيد سلامتيش واجب تره 

ولي از كجا بدونم تا سال ديگه كرونا ميره كه بي خيالش بشم امسالو

رفتم غير انتفاعي ثبتنامش كردم تنها كاري ك ازدستم ميومده

الان همسايمون بچش پيش دبستانيه ميگه نذاشتمش بخاطر كرونا بجاش ثبتنامش كردم ژيمناستيك...خب تو كلاس ژيمناستيك كه ماسكم نميشه زد احتمال كرونا نيست

تورا خدا اينقدر بهم ديگه استرس وارد نكنيم 

...  .

کرونا هست   رعایت باید بکنن مردم نکنن ک وضع بدتر از این میشه

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

کاربر خوبی بودی☺😐

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بچه یکساله زیاد ددک اینونداره که ماسکو از دهنش درنیاره و فقط تو صورتش باشه و دستشو به جایی زد ضدعفونی کنه به چشمش و صورتش نزنه و فاصله بگیره از دوستاش بهتربود نزاری بره و مجازی بخونه خیالتم راحت میشد 

خدایا شکرت که تورودارم ...
منم ميگم اگه معتقدي كه هست همه جا هست نه فقط مدرسه

بعله کلا همه جا هست

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

باید زندگی با کرونا رو یاد بچه ها بدیم

البته من مخالف تجمع هستم

چه مدرسه چه عزا چه لب دریا

ولی اگه کلاسا ده نفره بشه و پروتکل ها خوب رعایت بشه خوب کردی فرستادیش

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
2738
5نفرن بامربي6نفر ي روز درميون امروز نفرستادمش

خوبه تعدادشون

اگه واقعا دل بسوزونن و رعایت کنن

ان شالله مشکلی پیش نمیاد

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
يعني چي متوجه نشدم بخاطر رعايتا ميگي

کلا کتربر هتی اینجا خیلی به اسم مدرسه حساسن

بعد همه بچه ها هم دارن مدرسه میرن

نمی دونم اینا کجای جامعه ان

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج