2733
2739
عنوان

کیا شوهراشون عاشقشونن...؟!😍🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 82 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ن ولی جاریم که از نظر قیافه از شوهرش خیلی پایین تره باز شوهرش عاشقشه اصلا هر چی جاریم بگه همونه ۱۵ سالشه نمیدونم چه سیاستی داره البته عقدن فعلا

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....

شوهرم عاشقمه تاوقتی عصبانیش نکردم همینکه عصبانی بشه ازم متنفرمیشه تاوقتی ندونم کارش اشتباهه غرنمیزنم جایی هم که دوست نداشته باشم صدسال سیاه نمیره

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
2738

شورت قرمز 

تاپ ودامن کوتاه بپوش 

خونه رو نبتون بکش 

عاشقت میشه😝😝

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

از اول عاشقم بوده و عاشقش هستم

اگر غرری باشه بدخلقی باشه به جون میخریم

تو هر چیزی باید عشق باشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بهش تا حالا گیر ندادم . غرم نمیزنم سرش . هر وقت میاد از سرکار ماساژش میدم . بیشتر اون قربون صدقم میره ولی خوب منم ازش تعریف می کنم . وقتی از اینده حرف میزنه باهاش همراهی می کنم . با دقت به حرفاش گوش میدم 

عاشقمه😊😊 ولی نه مثل اینستا نه مثل فیلما نه مثل کتابا😁

در ضمن طاقت دوری هم داره😊

تعریف تون از عشق چیه واقعا🤨🤔

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

من و همسرم ۱۰ سال دوست بودیم ناخودآگاه عشق بینمون به وحود اومد الانم انگار هنوز دوستیم دقیقا مثل اونموقع ها رفتار میکنیم اون طفلی غر نمیزنه حساس نیست خیلی مهربونه ولی من غر میزنم از صبح همش گریه کردم الانم چشام میسوزه خدا منو خفه کنه طفلی مامانم اومد بهم سر بزنه فهمید چشام پف کرده ولی هیچی نگفت

2706