2737
2739

متنفرم از دختر بودن متنفرم از پریود کابوس منه چیه آخه خون چندش 😭😭الان اومدم با مادرم زندگی میکنم اصلا باهاش راحت نیستم همش باید پریپدیم رو قایم کنم  در حدی ازش خجالت میکشم که اگه مامانم بفهمه خودکشی میکنم از شدت خجالت آب میشم چون با مامانم راحت نیستم .چی بخورم پریودی لامصب قطع بشه حوصله قایم بازی ندارم واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا 😑

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2731

منم از پریود بدم میاد

ولی اصلن خجالت نمی کشم

و اصلن هم دوست ندارم پسر بودم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

خجالت نداره یه چیز طبیعیه🥴🥴

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

من دختر بودن خودم رو دوست دارم اما دوست داشتم تو کشوری به دنیا بیام که به حقوق زنان خیلی اهمیت میده

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

رفتار مامانت باعث شده از پریود بدت بیاد ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2740

ولا بدترین موجود هستی همین دختر.. هر می هم میگه نه داره توجیح میکنه.. ک چه بشه هر چی درد برا زن اخر هم میگن بهشت زیر پات از اون ور هم میگن با موهات دارت میزنن.. من اگ جای خدا بودم حداقل کاری ک میکردم برا اولین رابطه باید از مرد هم خون میومد

نیاز به کمک ‌روانشناسی داری روست عزیز . 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

من همسایه مونم بفهمه برام مهم نیست طبیعت بدنمه!

خون کثیفیه که باید دفع بشه وگرنه هزار تا مریضی میگیرم! 

بنظرم یچی بخور اعصابت آروم شه بعد بشین در مورد خودت و بدنت فکر کن و تحقیق کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706