2737
2739
عنوان

هزینه سونو بارداری آزاد

78 بازدید | 8 پست

سلام کسی میدونه هزینه سونو جفت و جنین بدون دفترچه توی مشهد چقدر هست؟

ممنون

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

اگه ان تی یا انومالی نیست 

حدودا ۱۲۰میشه

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
اگه ان تی یا انومالی نیست  حدودا ۱۲۰میشه

کجا میرین اینقد گرون شده واقعا؟؟؟😱😱

ان تی رو رفتم آزاد 120 شد توی درمانگاه امام حسین مشهد

الان فقط میخوام بررسی جفت و جنین برم جنسیتشو هم میخام بفهمم

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من برای جفت و وزن جنین رفتم چند روز پیش ۷۹با دفترچه ازاد ۱۱۰

چقد گرووون

کجا رفتی مگه؟😥😥😥

چقد گرووون کجا رفتی مگه؟😥😥😥

همه جا قیمتا اینه عزیزم ولی شاید جاهای دولتی یکم ارزونتر باشه

من مشهد نیستم گلم

والا منی که انتی و ۲۸۰دادم و انومالی ۳۰۰ میگفتم این سونو اخری مفته😄

من سونو قلبرفتم مرادی ۲۰۰

سونو ان تی مرادی ۳۶۰

سونو ۱۴هفته رفتم علیجانی۱۳۰

سونو انومالی علیجانی ۲۷۰

سونو وزن ۱۲۰

سونو داپلر ۲۷۰

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

مشهد خیلی گرووونه

2740