2737
2739
عنوان

***راهنمای ثبت نام در نی نی سایت***

97419 بازدید | 264 پست
جهت ثبت نام در نی نی سایت مراحل زیر را دنبال فرمایید
ابتدا وارد سایت شده
سپس روی ثبت نام که قرمز رنگ است کلیک کرده وارد صفحه ثبت نام در نی نی سایت می شوید

در داخل صفحه اطلاعات فردی خود را وارد نمایید

نام
نام خانوادگی
نام مستعار جهت نمایش در نی نی سایت
تاریخ تولد برای مثال 1/1/1365
وب سایت در صورت دارا بودن
وبلاگ در صورت دارا بودن
آی دی یاهو مسنجر
آی دی MSN مسنجر
* Username: نام کاربری
* Password: رمز عبور (توجه فرمایید که این رمز حتما حتما با رمز ایمیل شما متفاوت باشد)
* Confirm Password: رمز عبور را مجددا وارد نمایید
در صورت دارا بودر کودک اطلاعات کودکتان را در کادر بعد پر کنید
نام کودک
تاریخ احتمالی زایمان
یا
تاریخ تولد کودک مثال: 1/1/1390
در صورت ندانستن ماه تولد کودکتان تاریخ حاملگی خود را به سیستم داده تا مشخص شود
محاسبه تاریخ احتمالی زایمان
یا
برنامه دارم باردار شوم
جنس: دختر یا پسر یا هنوز معلوم نیست
سپس روی ثبت نام کلیک کنید
در صفحه بعد ثبت نام شما انجام شده به ای صورت نمایش داده خواهد شد

ثبت نام
کاربر گرامی،
در صورتیکه قبلاً ثبت نام کرده اید و ای میل تأییدیه ثبت نام را دریافت نکرده اید نیازی به ثبت نام مجدد ندارید. کافی است به صفحه "ارسال مجدد ای میل تأییدیه ثبت نام" رفته و ارسال مجدد درخواست کنید. توجه داشته باشید در صورتیکه ظرف حداکثر 14 روز ثبت نامتان را تأیید نکرده باشید اطلاعات شما حذف شده و امکان ارسال مجدد ای میل تأییدیه ثبت نام وجود نخواهد داشت و شما ناچارید مجدداً ثبت نام کنید.
ضمن تشکر از ثبت نام شما،
برای شما یک ای میل تأییدیه فرستاده شده است. لطفاً برای تأیید ثبت نام خود حدکثر ظرف 14 روز روی لینکی که در انتهای ای میل آمده است کلیک کنید. در صورتیکه ظرف مدت 14 روز ثبت نام خود را تأیید نکنید شناسه کاربری شما بصورت اتوماتیک پاک خواهد شد و در صورت تمایل باید دوباره ثبت نام کنید.
توجه: ممکن است ای میل ارسالی بسته به سرویس ای میل شما بصورت اتوماتیک در Bulk Mail یا Junk Mail یا حتی Trash قرار گیرد. لطفاً در صورت عدم مشاهده ای میل ارسالی در Inbox این فولدرها را هم کنترل بفرمایید. این مشکل بویژه در مورد کاربرانی که از ای میل Yahoo استفاده می کنند اتفاق می افتد.

بعد از ثبت نام برای تاییدیه ارسال وارد ایمیل خود شده ای می لی با نام ninisite.com با موضوع Registration Confirmation در یافت کرده اید وارد شده و تاییدیه شما ثبت می شود
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام نی نی یار .اون جمله ای که زیر بعضی تاپیکا نوشته میشه قضیه اش چیه؟ مثلا 1 کاربر این مطلب را پسندیده است از کجا اینو می فهمید؟
نه آن باش که از تو سیر شوند نه آن باش که بر تو شیر شوند.
ممنمن نی نی یار جان.روی اون جمله که کلیک می کنم اسم هارو نشون میده.منظورم این بود که چطوری یه نفر اعلام می کنه که مطلب یه نفر رو پسندیده وبعد اونجا اسماشون میاد یعنی اگه من نوشته یه شخصی رو پسندیدم چطوری اعلام کنم
نه آن باش که از تو سیر شوند نه آن باش که بر تو شیر شوند.
2706