2733
2734

کسی راهکاری بلده ...قطعی باشه ب چشم دیده باشه  ..

ژله و سیب درختی .زمینی .موز واینارو رفتم .

بدبختی ک علاوه بر لاغری یعنی بخاطر همین لاغری پوستمم افتاده شده .ممنون میشم اگه راهی دارین بگین 

💞خـاطِـره‍ مَغـضُ میتِـرکونه‍ مِـصِ یـه‍ بُمـبِ سـاعَتـی...💞

من صورتم خوبه وپره ولی یه مدت بدجوری رفته بودم تونخ اینکه تپل تربشه.تلقین خیلی مهمه.یکی دیگه هم قرص مخمرابجو.من خریدم چندروزی خوردم به حدی اشتهااوربود وتپل شده بودم گذاشتم کنار دیدم بدنم داره ترک میخوره البته من وزنم ایده آله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من صورتم خوبه وپره ولی یه مدت بدجوری رفته بودم تونخ اینکه تپل تربشه.تلقین خیلی مهمه.یکی دیگه هم قرص ...

اینو امتحان نکردم .مرسی .بدن هم چاقتر میشه ؟

2738
من صورتم خوبه وپره ولی یه مدت بدجوری رفته بودم تونخ اینکه تپل تربشه.تلقین خیلی مهمه.یکی دیگه هم قرص ...

از کجا میشه تهیش کرد

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
قبل وعده های غذایی جوانه گندمو ماست بخور  ی روز درمیون قرص ویتامین ای بخور  روزی 8 تا لی ...

من ی جا خوندم بعد وعده غذایی حالا قبله یا بعد ؟

اینو امتحان نکردم .مرسی .بدن هم چاقتر میشه ؟

اره طوری بود که دورکمرم خط افتاده بود وبالای رونام شروع کرده بودبه ترک خوردن دیدم اوضاع بده گذاشتم کنار.

ولی همراه اون سابلیمینال تپل شدن ران وبا.س ن گوش میدادم وتلقین میکردم.وقتی یه مهمونی رفتم همه میگفتن خیییییلی تپل ترشدی

چرا من یه هفته س میخورم تاثیری نمبینم.گه مارکیه؟

من تاپ لوور

بزرگترین آرزوم در حال حاضر قبول شدن توی آزمون استخدامیه خدایا کمکم کن.میشه یه صلوات برا امضام بفرستی🙏🏻
چرا من یه هفته س میخورم تاثیری نمبینم.گه مارکیه؟ من تاپ لوور

من هلث ایدخریدم.طریقه مصرفت چطوره؟من دوتا قرص یک ساعت قبل ناهار

دوتا یک ساعت قبل شام

اشتهاموخیلی بازمیکرد هرچی میخوردم انگارنه انکار

2706