2733
2739
عنوان

بیاین دردو دل کنیم

80 بازدید | 9 پست

بچه ها امشب دلگیره ،برای من که اینجوره 

امشب یکی باهام دردو دل کرد زندگی سختی داشت

دلش می خواست از زندگیش بگه خیلی اروم حرف میزد انگار نمی خواست کسی بشنوه از خدا می خوام اونو ب آرزوش برسونه بچه ها براش دعا کنید اسمش عباسه 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

منم دوسه روزه دلم گرفته 

با خواهرشوهرم ک تو یه ساختمونیم دعوام شد وایخدا برا اولینبار جوابشو دادم زنیکه روانی بشوهرم میگف زنت خرابه برات نقشه کشیده بدبخت مواظب باش حالا فک کنید شوهرم من زن دومشم مطمنم این خواهرشوهرم اون دختر بدبختم بطلاق رسوند چون قبلنم همینجا زندگی میکردن حالا میفهمم چرا شوهرم بچه نمیخاد چون خانوادش نمیزارن تازه بخدا دست رومم بلند کرد خواهرشوهرم شوهرمم همینطوری نگا میکرد و میگف خجالت بکشید کلیم پدرومادرمو فحش داد منم گفتم همه اینایکه گفتی خودتی منم فحش دادم چون فحشم داد حالا موندم بخانوادم بگم یا نه ؟ ازطرفیم پدرشوهرم کلی ازم عذرخواهی کرد وحتی مادرشوهرم بااینکه سایمو با تیر میزنه گف من ازطرف اون معذرت میخام ببخشش اون عصبیه ولی دیگه تا کی بخدا کم آوردم 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوسه روزه دلم گرفته  با خواهرشوهرم ک تو یه ساختمونیم دعوام شد وایخدا برا اولینبار جوابشو د ...

الهی😕😕شوهرتو با سیاست بکشون سمت خودت ازت حساب ببره خدا کمکت کنه ایشالا

2731
الهی😕😕شوهرتو با سیاست بکشون سمت خودت ازت حساب ببره خدا کمکت کنه ایشالا

قربونت عزیزم ..چطوری اخه حرف خانوادش روش بدجور تاثیر داره بخدا تا میخاد خوب باشه بامن نمیزارنکه مخصوصا این خواهرشوهرم ک الهی عوضشو از خدا بگیره 

پدرشوهرم خیلی اصرار کرد بخانوادم چیزی نگم گف توروخدا آبروشو نبر اون بخاطر فشار مالی عصبیه خداشاهده همه میدونن سگه حتی با دخترخودشم بیس چاری جنگ میکنه احمق

بنظرت بخانوادم بگم زدتم و بدو بیراه گفته ؟ یا نگم ؟ 

قربونت عزیزم ..چطوری اخه حرف خانوادش روش بدجور تاثیر داره بخدا تا میخاد خوب باشه بامن نمیزارنکه مخصو ...

اره به خانوادت بگو همه چیو ولی بهشون بگو به روی خانواده شوهرت نیارن دعواتون کش پیدا نکنه خانوادت حق دارن بدونن پنهان نکن توهینایی که بهت شدرو 

خونتو عوض کنی شاید مشکلاتت کمتر بشه اینکه میگی وابستس به خانوادش با دورشدن ازشون شاید رابطتون بهترشه

اره به خانوادت بگو همه چیو ولی بهشون بگو به روی خانواده شوهرت نیارن دعواتون کش پیدا نکنه خانوادت حق ...

خب منم مشکلم اینکه شوهرم عوض نمیکنه دیگه اینجا چون باخواهرشوهرم شریکن شوهرم هی دست دست میکنه میگه اینجارو باید دونفریمون بفروشیم تکی نمیشه بهونه های الکی ک نمیزارن ما دربیایم بیرون خانوادمم بندگان خدا الان بگم بهشون نگران میشنو میگن زندگیتو کن خیلیم خوبه جات جوابشونو نده چون شوهرم اصلا براش طلاق مهم نیس میگه ناراحتی طلاقتو بگیر ...

خب منم مشکلم اینکه شوهرم عوض نمیکنه دیگه اینجا چون باخواهرشوهرم شریکن شوهرم هی دست دست میکنه میگه ای ...

سعی کن تا زمانی که همخونه ای با خواهرشوهرت بهش به عنوان یه مریض نگاه کنی نه خواهرشوهر اینجوری حساسیتم کمتر میشه بهش سخته اهمیت ندادن ولی آدم تو همین سختیا و مشکلات زندگی بزرگ میشه پوست کلفت میکنه ...جای جنگ دعوای اعصاب با خواهرشوهرت،رابطتتو با شوهرت تقویت کن سلاح نرم زنا زبونشونه رو خودت کار کن ایشالا که خدام صدای دلتو بشنوه کمکت میکنه💚

2740
سعی کن تا زمانی که همخونه ای با خواهرشوهرت بهش به عنوان یه مریض نگاه کنی نه خواهرشوهر اینجوری حساسیت ...

ممنونم دوست خوبم حرفات واقعا دلگرمم کرد ایشالا شمام هرچی از خدا میخای بهت بده عزیزم 😘😘😘😘♥️♥️