2737
2734

الان سراین حرفاشون 4روزه قهرم باهاشون من زنیم که به خدا ازصبح تا شب توخونشون مثل ....کارمیکردم که فکر کنم هیچ عروسی این قدر خودش رونمیکشه برا خانواده ی شوهراخرسرم مزد دستم این شد

خب نباید انقد باهاشون ندار میبودی.مث مهمون میرفتی میومدی.از اختلافاتتونم نباید مطلع بشن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه همینه 

من ی عروس خاله دارم مثل تو خیلی ب خانواده شوهرش بها داد هر روز اونجا مثل...... کار میکنه ولی همه چی سر اون خراب میشه 

اون یکی عروس مثل مهمون میاد و میره عزیز میشه 

2728

اشتباهت همینجاست.چرا کلفتیشونو میکنی؟خانواده شوهر هیچوقت عروسو جزو خانواده نمیدونن.مثل وصله هستیم.من که دیگه برای کسی خودکشی نمیکنم.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2740

خب خانم ها هم وقتی همسرشون بهشون  میگه بالای چشمت ابروست میگن حتما خانواده ت پرت کردن😀 این حرفها همیشه هست. حریم شخصی تون رو بیشتر حفظ کنید تا بقیه هم کمتر درگیر مسائل شما بشن

خب خانم ها هم وقتی همسرشون بهشون  میگه بالای چشمت ابروست میگن حتما خانواده ت پرت کردن😀 این حرف ...

ببخشید اشتباه تایپ شد وقتی پدرشوهرومادرشوهرم با شوهرم دعوامیکنن میگن زنت پرت کرده علیه ما

به خداوند ناراحتی اعصاب گرفتم ازدستشون

درکت میکنم 

اول کلری که باید بکنی اینه که اصلا برات مهم نباشن 

مهم خودتی و ارامش خودت 

هرچیزی که اذیتت میکنه رو انجام نده 

اول به ارامش خودت فک کن  هرجوری رفتار کنی هرچه قدر کم توقع باشی به همون اندازه برات ارزش قائل نیستن

سعی کن توقع ت بره بالا

ببخشید اشتباه تایپ شد وقتی پدرشوهرومادرشوهرم با شوهرم دعوامیکنن میگن زنت پرت کرده علیه ما

مهم نباشه برات اونا هرکاری بکنی هم باور نمیکنن کار تو نیس 

اصلا اهمیت نده به درک بذار فک کنن

بذار دوستت نداشته باشن 

2706