2733
2734
عنوان

انتقال جنین و آزمایش تیتر بتا

17979 بازدید | 71 پست

سلام دوستای گلم 

من سوم شهریور سه تا جنین فریز انتقال دادم 

و هفدهم شهریور روز چهاردهم انتقال آزمایش  دادم 

تیتر بتام شد ۷۵ بعد گفتند پایین ،دور روز بعد دوباره آزمایش دادم شد ۱۷۷

دوباره برام ازمایش نوشته 

خیلی نگرانم ،

کیا مثل من بودند ،و بارداریشون خوب پیش رفته 

میشه از تجربه هاتون بگید

ممنونم 

🖤🖤

همین که بیشتر دوبرابر شده عالیه نگران نباش فقط دیر لانه گزینی کرده که فعلا بتات پایینه

راستی مبارک باشه خانمی

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه❤دکتر حتمامیخواد مطمئن تر بشه تو خیالت راحت استرس به خودت وارد نکن

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2738
آخه هی ازمایش مینویسه  اولشم گفت پایینه  من نگرانم، خیلی

نگران نباش تازه اول راهی .اینقدر نگرانی سر راهت هست فقط باید توکل کنی 

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
ممنون عزیزم یعنی واقعا منم باردارم بعد از هشت سال انتظار ❤

من ده ساله منتظرم

گلم میشه بگی چجوریه 

یکم برام تعریف میکنی 

کجا رفتی 

هزینش چقدر شد 

چه مدت زمان برد 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
همین که بیشتر دوبرابر شده عالیه نگران نباش فقط دیر لانه گزینی کرده که فعلا بتات پایینه راستی مبارک ...

ممنونم عزیز دلم ❤❤❤

خدا کنه ازمایش فردامم خوب باشه

🖤🖤
من ده ساله منتظرم گلم میشه بگی چجوریه  یکم برام تعریف میکنی   کجا رفتی  هزین ...

انشالا بحق شهید این ماه خدا بهتون نظر کنه یه تپلوعه خوشگل بهت بده

من والا بیمارستان آرش رفتم ،نزدیک به ده تومن شد هزینه اش

🖤🖤
مبارکه❤دکتر حتمامیخواد مطمئن تر بشه تو خیالت راحت استرس به خودت وارد نکن

مرسی عزیزدلم ،انشالله شماهم نینیتو بسلامتی بگیری بغلت عزیزم😘😘😘منم دعا کن حتما 🌹

🖤🖤
2706