2737
2734
عنوان

۴۰ تا خانوم که مشکل ناباروری دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون عزیزم.انشاالله که هیچ کسی تو حسرت مادرشدن نمونه به حق علی

ان شاالله

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

مامانه آرش

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
2728
ممنونم عزیزدلم❤ اسمم زهرا است

قربونت گلم ،چشم میخونم

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

اسمم زکیه هست برام دعا کن عزیزم منم برای همه منتظرا دعا میکنم 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
2738
اسمم زکیه هست برام دعا کن عزیزم منم برای همه منتظرا دعا میکنم 

چشم گلم

عزیزم همین جا خبر بارداری ات رو بهم میدی🤗

قربونت برم ان شاالله توهم همینطور ،باهم ان شاالله مامان شیم

2706