2737
2739
عنوان

واقعا مشکل از منه یا بقیه

132 بازدید | 17 پست

برادر شوهرام یه سلام علیک ساده هم خیلی به سردی نسبت به من هستن اما در مقابل شوهر من با جاری هام خیلی گرم احوالپرسی میکنه و به گرمی جوابشون را میده در حالی که من برادر های شوهرم هر کدوم یه جور بی احترامی میکنن هر چند زبونن جرات نمیکنن اما مثلا اومد خونم دم در گفت سلام رفت تو حتی جواب احوالپرسی نداد یا اون یکی من یک هفته پیششون باشم دو جمله هم حرف نمیزنه و هی با زنش پچ پچ و خنده میکنن، آیا من حق دارم از شوهرم ناراحت باشم؟؟؟ چرا اون اینجوری نمیکنه باهاشون،

لطفا بی احترامی نکنید درسته فضلی مجازی هست اما یک انسان پشت این فضاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرکسی که بی‌احترامی‌ میکنه شخصیت خودشو نشون میده عزیزم

از قدیمم گفتن از کوزه همان برون تراود که در اوست

از یکی که ذاتا بیشخصیته نمیشه توقع ادب داشت

همسر شما متشخص هستن و محترم

نه مشکل شماست که برادراشون اینجور نیستن نه مشکل همسرتون

Instagram📷me_in_netherlands 

گمونم زنهاشون ازشون خواستن باهات گرم نگیرن وگرنه ایراد از شوهرت نیست.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2740

اندازه  کفشتم بهشون اهمیت ندع . مگه دیوونه ای میخوای اوقات خودتت رو باشوهرت تلخ کنی

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂

[QUOTE=154808614]قرار نیس شوهرتم مث اونا بیشخصیت باشه توام سرد شو همین[/QUO

آره منم میخوام همین کارو بکنم اما شوهرم به من بی احترامی میکنه فکر میکنم نمیدونم شاید من اشتباه میکنم

چه مثل همیم، منم تو این سه سال سه کلمه با برادرشوهرم حرف نزدم یعنی اون اصلا محل نمیده ولی شوهرم با ج ...

من شوهرم هر مناسبتی به بزرگه زنگ میزنه اما همین جاری تو بدترین و بهترین شرایط حتی یه زنگ نزد نمونش بابام خیلی مریض بود و یک هفته آی سیو

من به شوهرم میگم چرا اونها اینطورن اصلا انگار نه لنگار کار خودشو میکنه 

شمام مثل خودشون شو. فقط سلام کن با جاریاتم رسمی باش.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706