2733
2734
عنوان

مینی واش چقدر به درد بخوره

100693 بازدید | 65 پست
سلام بچه ها مینی واش چقدر بدرد بخوره ؟
یعنی نمیشه لباس های نی نی رو تو لباس شویی شست؟( فقط لباسهای نی نی رو مثلا بریزی؟)
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
سلام

عزیزم اگر حمام بزرگی داری که راحت میتونی یه جای خاصی رو برای مینی واش اختصاص بدی به درد میخوره

من خریدم ولی چون جای کافی نداشتم اصلا اصلا استفاده نکردم و گذاشتم توی کمد دیواری

توی لباسشویی هم میتونی بریزی ولی سختی اش این هست که باید صبر کنی و یه عالمه لباس نی نی جمع بشه

و بعدش بشوری آخه خیلی سبک و کوچولو هستن...

من که الان توی لباسشویی میشورم و مشکلی هم ندارم فقط باید از پودر صابون استفاده کنی که مناسب لباس نی نی

باشه

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم مینی واش دارم
خیلی راضیم. همش بابام رو دعا می کنم. تا حالا برا بچم با دست لباس نشستم.
البته بگم ها مینی واش پسرمه. 2.5 کیلویی پاکشوما. تمام اتوماتیکه.
به نظر من اگه می خوای بخری حتما تمام اتوماتیک بخر که تو بازار ایران فقط پاکشوما موجوده.
اندازش هم خیلی بزرگ نیست.
سوالی داشتی بازم پاسخگوم.
پودر صابون هم بیشتر فیروز تو بازاره که از نمونه خارجی موجود در بازار هم بهتره. من از هر دو نوع استفاده کردم.
پودر صابون مخصوص لباسشویی براش بگیر.
عزیزم اگه ماشین لباسشوئیت برنامه شست و شوی کوتاه مدت داره (مثلا" نیم ساعته) اصلا" لازم نیست بخری. هم جای اضافه ازت میگیره و هم با وجود ماشین لباسشویی یه خریده اضافه انجام دادی.
لباسهای نی نی رو جداگونه و با پودر صابون و نرم کننده بشور. پودر صابون فیروز از همه بهتره ...... .
ببینید سه نوع مینی واش تو بازار هست:
1- شور خالی (کهنه شور) که از نیم تا 1.5 کیلو معمولا-از 40 هزار تومان به بالا هستن
2- دو قلو که از 1 تا 2 کیلو داره- حدود 100 تا 150 هزار تومن
3- اتوماتیک که تنها پاکشوما تو بازار موجوده و ظرفیتش 1.5 تا 2.5 کیلو هست- حدود 250 هزار تومان

به نظر من که دسته اول اصلا به درد نمی خوره چون فقط می شوره و سیستم آبکشی و خشک کن نداره. و تا مدت خیلی کوتاهی قابل استفاده است.
دسته دوم درسته که بعدها بی استفاده نمیمونه ولی زحمت آبکشی داره و برای خانمای الان به ویژه شاغلین مشکله.
اما دسته سوم خیلی خوبه. تا زمانی که بچه کوچیکه که برای خودش تنها استفاده می کنی. وقتی هم که بزرگتر شد بی استفاده نمی مونه . مثلا برای یه شلوار جین تنهایی یا شستن یه مانتو یا لباس سفید یا حتی یه لباس رنگی که رنگ میده می تونی به راحتی استفاده کنی- البته درسته یه مقدار بیشتر پول می دی ولی صرفه اقتصادی داره و پولت رو دور نمی ریزی.

خوب در مورد لباسشویی پاکشوما سوال داشتین در خدمتم.
راستی یادم رفت بگم به حرف فروشنده ها اعتماد نکن دوست عزیز آخه می گن لباس بچه رو نباید با سیستم تمام اتوماتیک بشوری. ولی اینا همه دوکون بازاره. آخه پسر من پوست خیلی حساسی داره ولی من همیشه لباساش رو تو ماشین لباسشویی اتوماتیک میندازم و خدا رو شکر تو این مدت سه ماه و یه هفته هم مشکلی نداشته. البته مثل همه مادرا لباس بچه رو باید تو آفتاب بذارین تا خشک شه. تو زمستونم رو شوفاژ در غیر این صورت باید لباساشون رو اتو بکشین.
سلام دوستان من این تاپیک رو الان دیدم.لطفا به سوال منم جواب بدین.من دیروز رفتم بخرم بودجه ام نمیرسه پاکشوما بگیرم یه نمونه دیدم مارکSUNNIAبود 125000-دوقلو.خشک کن داشت.میشد از 3-1 کیلو تنظیمش کرد.ولی حالا نیلوفر جون میگه دوقلو خوب نیست؟؟؟؟؟؟؟یعنی ابکشی نمیکنه ولی خشک میکنه؟؟؟؟
خدایا شکرت بابت تمام داشته هایم
2706