2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه منظورت قسمتای چدنیشه من خیلی افتضاح کثیف شده بود دستمم توانایشو نداشت تمیزش کنه یه نفر بهم گفت بذار توی تشت لوله باز کنی صاف بریز روش یکمم آب بذار یه روز بمونه منم انجام دادم خیلی تمیز شد عینه آینه فقط دستکش دستت کن

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤
2731
اگه منظورت قسمتای چدنیشه من خیلی افتضاح کثیف شده بود دستمم توانایشو نداشت تمیزش کنه یه نفر بهم گفت ب ...

بله منظورم همون قسمت چدنی هست با اینکه من از اولش هم همیشه تمیز می کردم ولی نمیدونم چرا لکه های سیاه گرفت رفته رفته بیشتر شد ممنونم بابت راهنمایی 

بله منظورم همون قسمت چدنی هست با اینکه من از اولش هم همیشه تمیز می کردم ولی نمیدونم چرا لکه های سیاه ...

این کار خیلی خوب جواب میده البته الان یه سری اسپری اومده توی اینستا خیلی دیدم ولی گرونن و امتحان نکردم اما با این روش که گفتم‌ عینه روز اولش میشه

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤