2737
2739
عنوان

بنظرتون چیکار کنم بچه ها؟؟

74 بازدید | 5 پست

سلام من فردا تولدمه ولی خیلی  ناراحتم چون فعلا خونه مادرم اینا زندگی میکنیم تا چند هفته دیگا ک خونه خودمون داره اماده میشه. مادر شوهرمم از اونجایی ک همش موزی بازی داره از دوماه قبل یه شال سیاه ساده خریده و یه بلوز سیاه هم از طرف پسر دیگه اش میخواد واسم بخره و بیاره و همش هر بار که مارو میدید میگفت مهسا واسه تولدت میخوام بیام و کادو بیارم . حالا همش نگران و ناراحتم واسه فردا  جون مادرم میگه نباید بیاد  با اون شال سیاهش.  میگه اگه بیاد بهش حرف میزنم میگم محرمم ک تموم شد فعلا ام کسی نمرده.. از طرفی ام میگه ما هربار میریم خونشون بهمون به عنوان خونواده عروس احترام نمیزاره و تا 12 صب با یه چایی و بیسکوییت راهیمون میکنه بیاییم خونه. میگه اگه بیاد براش تدارک شام و اینا نمیبینم .

ولی من میگم اخه اگه یهویی بدون  تلفن زدن بیاد جیکار کنم؟ اخا عادت داره همینحوری میاد. اخه بنظرتون من این وسط باید جیکار کنم نکنه بحث و دعوا شه شوهرم تولدو عزا مبکنه واسم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمی دونم والا فقط فاز مامانش چیه یه شال سیاااااه اونم از چند وقت پیش!!! بعدم گفته بلوز سیاهم می خرم از طرف پسرم هی هم داره منت میذاره می خوام بیام سیاه پوشت کنم؟!؟؟؟؟؟

اگه عزادارن تولد چه صیغه ایه اگه نه عروسو چرا سیاه پوش کنن!؟؟؟؟

مامانت حق دارن خونه خودت که نیست و۳تی احترامی ندیدن در حد خودشون بذار پذیرایی کنن اگرم بعدا گلایه کردن بگو خونه خودم که نبود مامانمم همیشه میگه با کسی که راحته راحت باید بود که رفت و آمد قطع نشه ممکنه ناراحت بشه براش سخت بگیری دیدن شما همیشه راحتین گ۴تن راحت باشین اینجا هم!

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏