2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
غربالگری خوب بوداماچون خودم تیروئید داشتم ۴ماهگی وریدی تکرارکردم۷ونیم بود.پزشک خانواده گفت کم کاریه ...

۹ روزگیش ۶ بود  گف باید ازمایش دوباره تکراربشه شوهرم نذاشت چون خیلی توی ازمایش اولی اذیتش کردن بچم هلاک شد

خیلی نگرانم میگم کاش دوباره میبردمش میگن کم کاری خیلی خطرناکه مخصوصا روی ذهن و رشد

2740

سلام

نوزاد من هم دو بار از پاشنه گرفتند گفتند خوبه ،بار سوم که دادم گفتند بالاست عدد ۹ بود ،وریدی ازمایش دادم ۸ بود قرص دادند ،۵ روز در هفته روزی نصف قرص 

فعلا میخوره  ،فردا هم باید ببرمش دوباره ازمایش بدهد

طفلک معصوم

الان ک چهار ماهشه نوزادتون نرماله؟؟اخه نینی منم کمکاری داره

بله نرمال هست

خوب بچه من چون زود بدنیا آمد  وزنش یک کیلو و سیصد  بود نسبت به همسالانش یک کم ضعیفتر هست

نگران نباش فرصتش را به موقع بدی مشکلی نیست

ما هر ماه باید ازمایش بدیم

ایندفعه که دادم خدا را شکر پایین آمده

امروز میخواهم ببرم نشان دکتر بدم ببینم چی میگوید

خانما شما تو بارداریتون کم کاری داشتین که نوزاداتون دارن؟ من کم کاری داشتم خیلی میترسم بچمم داشته باشه 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

سلام من نوزادم دوبار آزمایش کف پا داد تیروئیدش 7 بود بعد 6 و بردم آزمایشگاه شده بود 5 دکتر گفت نرماله و اصلا نیاز به تکرار نداره ولی همه اش تو فکرم نکنه رفته باشه بالا شما برای بچه تون مجدد تکرار کردین؟