2733
2734
عنوان

برشي از روزهاي مادرانه ي مامالي +📸

| مشاهده متن کامل بحث + 10488 بازدید | 84 پست
ماشاالله بهت دوست خوبم ،سرشار انرژی وحس خوب 💖ممنون که این حس خوب روبه ماهم منتقل میکنی☺

فدات شم دل به دل راه داره، يه عالمه ازت انرژي مثبت ميگيرم

ممنونم كه هستي❤️❤️❤️

مامالی جان چیکار میکنی دخترت زود میخواهی؟ دختر من از خواب فراریه،عصر هم نمیخوابه

عزيزم اومدم بگم ظهرا نذار بخوابه كه ديدم نوشتي نميخوابه

احتمالا صبح دير بيدار ميشه دخترت درسته؟ اگه اينطوره زودتر بيدارش كن كه شب زودتر خوابش ببره

ببين رز هم جزو بچه هاي كم خوابه اما صبح هشت و نيم بيدار ميشه ، شب هم ده ميخوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم اومدم بگم ظهرا نذار بخوابه كه ديدم نوشتي نميخوابه احتمالا صبح دير بيدار ميشه دخترت درسته؟ اگه ...

اره حدودا تا ده و نیم میخواهی،تست کردم ساعت نه هم بیدار بشه شب دیر میخوابه

این دیر خوابیدناش واقعا کلافم کرده

ممنونم مهربون

نمیدونم چه امضایی بذارم  
2738
من شمارو خیلی دوست دارم هروقت آنلاین میشم میایم میبینم چه تاپیکی زدید حیف کم تاپیک میزنید

عزيز مهربونم❤️❤️❤️مممنونم ازت

چشم سعي ميكنم بيشتر تاپيك بزنم😘😘😘😘😍

شما هم از روزهاي مادرانه تون برام بگيد...توي شبانه روز وقتي هست كه فقط به خودتون اختصاص بدين؟ تو اون ...

سلام عزیزدلم .

منم مثل شما فقط اخر شبها وقتی دخترکم میخوابه گاها چند ساعت بیدار میمونم هندسفری میزارم آهنگای مورد علاقم رو گوش میدم .کتابی رو که مدتهاست دست گرفتم رو میخونم.وبا خودم فکر میکنم که تا همین چند سال پیش شده تا صبح بیدار بمونم کتابهام رو میخوندم اما الان واقعا فرصت نمیشه...خوراکیهای غیر مجاز بچه رو که جاساز کردم گوشه کنار کابینتهاروبیرون میارمو میخورم* اعم از چیپس وپفک*

گاهی یه دوش سریع میگیرمو میخوابم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
سلام عزیزدلم . منم مثل شما فقط اخر شبها وقتی دخترکم میخوابه گاها چند ساعت بیدار میمونم هندسفری میزا ...

سلام دوست خوبم

خوراكي هاي غير مجاز😁 از تفريحات شبانه ي منو همسرمم هست

اره واقعا

من مجرد كه بودم مثل شما گاها تا صبح بيدار ميموندم و كتاب ميخوندم واسه همين قطور ترين كتاب ها رو هم خيلي سريع تموم ميكردم

بعد ازدواج چون همسرم يه فيلم ببين حرفه اي هستش خيلي شب ها تا صبح فيلم و سريال هاي به روز رو ميديديم

از وقتي كه رز به دنيا اومده خيلي محدود تو طول شب تونستيم به كتاب و فيلم كه روزگاري بهترين سرگرمي مون بود برسيم😊

البته كه وجود پر عشقشون به همه چي مي ارزه❤️

سلام مامالی جون خوبی؟ ۱ سوال داشتم شما ماشین ظرفشوییتون چند نفره اس؟ ظرفارو چقد جمع میکنی بعد خشک نمیشن وقتی کثیف میشن میچینی تو ماشین یا تو سینک جمع میکنی؟

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...