2733
2734
عنوان

کیت تخمک گذاری چندروز مثبته؟

9123 بازدید | 13 پست

دوستان کیت مکس ۱۴ استفاده کردم وروز ۱۷سیکلم مثبت شد۱۸ هم مثبت شد.الان موندم کی تخمک گذاریه.چون بعضیا همینجا گفتن ک وقتی کیت مثبت شده ازاد شده بوده تو سونو .بعضی هام میگن بعد مثبت شدن ازاد میشه.تاچندروز مثبت میمونه کیت برا پسرشدن چ روزی اقدام کنم بهتره.اونا ک تجربه دارن راهنمایی کنن

وقتي هاله افتاد اقدام كن 

مثبت بودم اقدام كن

دو سه روز بعد از مثبت شدنشم اقدام كن

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از هاله شروع میشه و کم کم پر رنگ میشه مال من دو روز قبل از روز اصلی هاله میندازه یه روز خیلی پر رنگ و باز هاله.

شما تو این دوره بالاترین درصد باروری رو داری

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
وقتي هاله افتاد اقدام كن  مثبت بودم اقدام كن دو سه روز بعد از مثبت شدنشم اقدام كن

از موقع هاله داشت اقدام کردم چون دفه های قبل پررنگ نبود ولی دیروز پررنگ‌شد اقدام داشتم امروز باز پررنگ بود 

اقدامتو ادامه بده بازم

برات دعا ميكنم

شمام برا من دعا كنيد

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
از هاله شروع میشه و کم کم پر رنگ میشه مال من دو روز قبل از روز اصلی هاله میندازه یه روز خیلی پر رنگ ...

همین روزا ک پررنگ‌شده فقط اقدام کنم .اخه ماه هدی قبل کیت مکس فقط هاله مینداخت ایندفه پررنگ شد بعضیا میگن مکس ۱۴ مثبت میشه تخمک ازاد شده.اخه شوهرم نمیتونه هرشب 😢

2740
همین روزا ک پررنگ‌شده فقط اقدام کنم .اخه ماه هدی قبل کیت مکس فقط هاله مینداخت ایندفه پررنگ شد بعضیا ...

این چند روز مهمه.

میتونی اون روز که پر رنگ باشه دوبار اقدام کنی روز قبلش و بعدش کلا چهاربار...بقیه اش یک روز درمیون

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

سلام عزیزم ببخشید دوره های من 28 یا 29 روزه هستش و امروز روز 13 پریودی هستم دیروز و امروز کیت زدم. مال امروز پررنگتر هستش امشب برای بارداری اقدام کنم یا فردا شب. البته من برای پسردار شدن اقدام میکنم لطفا جواب بدین. 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد .