2737
2734

سلام خانما.کسی هست که ivf کرده باشه و قرص استرادیول خورده باشه.من روزی 5 تا استرادیول میخوردم.از هفته 8 هفته ای یک قرص کم شده.الانم تو هفته سیزدهم که دیگه تموم داره میشه.کسی هست بگه تا کی خورده؟من نگران سلامت جنین هستم.آخه دیدم بیشتر افراد زودتر تموم شده قرصشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بمن بعد پانکچر گفتن انتقال باشه برا دوماه دیگه.ولی امپول انوکساپارین دادن۱۴تا که۵تازدم پریود شدم.بعدم دیگه نزدم.میخاستم بدونم کار درستی کردم یا باید ادامه میدادم امپولارو حتی در ایام پریود؟

بمن بعد پانکچر گفتن انتقال باشه برا دوماه دیگه.ولی امپول انوکساپارین دادن۱۴تا که۵تازدم پریود شدم.بعد ...

خیلی مهم نیست.این آمپول برای رقیق کردن خون هست.اگر دو سه روزه که گذشته که بزنید ولی اگر مدت زیادی گذشته دیگه مهم نیست

خیلی مهم نیست.این آمپول برای رقیق کردن خون هست.اگر دو سه روزه که گذشته که بزنید ولی اگر مدت زیادی گذ ...

سوم همینماه پانکچرشدم.۸ام پریود شدم دیگه نزدم امپولارو.از ۱۸ام هم دوباره خونریزی دارم البته خخیلی کمتر .یعنی ۳روز بعد پاکیم دوباره پریود شدم انگار.دکترم نمیتونم برم الان دارم دیونه میشم😣

2738
سلام دوستان من به شددددت نیازمند قرص استرادیولم. لطفاً لطفاً اگه اضافه دارید بهم بگید😔🥺

سلام تونستین تهیه کنین؟ من از داروخانه هلال احمر تهرانپارس امروز گرفتم