2737
2734
عنوان

مسافرت در بارداری

792 بازدید | 19 پست

من قبلا تو 23 هفته زایمان زودرس داشتم و نی نیم نموند الان دوباره باردارم 6 هفته ام. قبلا که رفته بودم دکتر گفته بود اگه حامله شدی یا استراحت باید باشی یا هم اینکه سرکلاژ هم کنی حالا یه مسافرت 2 ساعته ای برامون پیش اومده نمیدونم من برم یا خطر داره؟ چیکار کنم به تظرتون خانما؟ 

نرو

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عه شما تجربش رو داشتین یا نه؟ 

نه ولی وقتی دکترت میگه استراحت کنی به ریسکش نمی ارزه که بری 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

من اولین بارداریم سقط شد

دومی رو که باردار بودم حدود دوماه داشتم عقد دختر برادرشوهرم بود حدود سه ساعت فاصله بود با ما ، من نرفتم 

عزیزم هیچی از سلامتی بچت مهمتر نیست بمون خونه تا انشالله این دورا به سلامتی بگذره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ب نظر خودت چی ؟جون بچت مهمه یامسافرن من سه ماه اولو کلا استراحت بودم ماه چهار رفتم سه ماه اول خیلی حساسه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

من چندروزه سقط کردم

الان بهم بگن حامله ای تا ۹ماه حتی تا حیاطم نمیرم😔😔😢😢

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍