2733
2734
عنوان

شکاکیت همسرم منو از خودش جدا کرده

252 بازدید | 13 پست

سلام 24 سالمه از 17 سالگی نامزد شدم 4 ساله ازدواج کردم ازدواجمون فامیلی بود و از بچگی اسممونو گذاشته بودن روی هم و ما هم بخاطر حرف بزرگترا تو سن نوجونی عاشق هم شدیم خیلی همسرمو دوست داشتم ولی الان فقط در حد احترام دوستش دارم چون فامیلیم دوست ندارم حرمتا از بین بره از اول نامزدی شوهرم خیلی بهم شکاک بود و بسیااااار حساسه حتی جوری ک با دوستام چت میکنم و یا پیامی از همراه و ایرانسل میومد میگفت کیه و تو با کسی هستی و فلان  همیشه از نامزدی تا الان با هم بحث داشتیم سر این مسئله و بارها قول داد ک درست بشه ولی خوب شدنش طولانی مدت نبود و دوبار شد همون ادم سابق غیر از این اخلاقش اصلن برام وقت نمیزاره میدونم خیلی دوسم داره عاشفمه ولی همیشع کارو ب من ترجیح داده کلا تو این 7 سال نیومده یبار درست با هم حرف بزنیم یا میگم بریم مشاوره قبول نمیکنه و میگ درست میشه  اینقد بهم بی محبتی شده ک منم کل سرگرمیم شده رفتن ب اینستا و فروش اینترنتی خودش برا فروش اینترنتس خیلی کمکم کرد چون بهرحال کمک خرج خونه هستم ولی با همین منوالم خیلی گیر میده ک گوشی کیه چت میکنی باهاش... کلا منو بیرون نمیبره میگ سختمه کسی نیگات کنه با کسیم نمیزاره بیرون برم فقط در حد خونه مامانش و خونه مامانم   ... من بخاطر این مساعل چند ماه افسردگی گرفتم و الان دارم داروی اعصاب استفاده میکنم.... از دست و دل بازی خوبه ولی این اخلاقای دیگش دیگ کاردو ب استخونم رسونده  پارسال دعوای بزرگی کردیم طوری ک همه فامیل واسطه شدن و ب من جلو همه قول داد ک بار اخرمه ک بهت شکاکم گفتم باشه قبول کردم و رفتیم سر خونه زندگیمون و همچنان اخلاق بی محبیتی و ب توجهی و اینارو داشت ولی میگفتم اشکال نداره داره برا زندگیمون تلاش میکنه و کار میکنه ایندفه دوباره انگ این بهم زده ک با کسی چت میکنم در صورتی ک تا حالا هیچی از من ندیده و من میگم بیا گوشی و همه چیم برا تو... الان 5 روزه قهرم اومدم خونه مامانم  بهش گفتم طلاق نمیخوام ولی ذیگ هیچوقت نمیخوام باهات زندگی کنم.. چون واقعا ب اخر خط رسیدم بقیه هر چی باهام حرف میزنن دلم ب هیچ وجه راضی نمیشه و بقیه طبق شناختی ک از دو طرف دارن حقو ب من میدن... و بارها جلو همه و چ ب خودم بیش از هزاااااار بار قول داده ک درست شه ولی نشده و من بارها خواستم جدا شم ولی بقیه نزاشتن چون واقعا ب نظرم این زندگی چیزی نداشته ک بخاطرش وایسم مخصوقا اعتمادی ک بهم نیست... از همه فرصت خواستم یکهفته فکر کنم الان هر چی فکر میکنم دلم دیگ مثل قبل اصلن روزنه امیدی نداره مطمئنم برگردم همون اش و همون کاستست فقط خودم باز ضربه میخورم و در اخر روانی میشم... چیکار کنم😔

متاسفانه شما داری با یه فرد بیمار زندگی میکنی 

خیلی شرایط سختیه امیدوارم سر هیشکی نیاد 

زندگی کردن با همچین ادمی انگار هر روز داری میمیری 

اگر بیاد مشاوره و درمان بشه بازم حای امید هست 

ولی در کل هیچ وقت کامل خوب نمیشه 

شوهرت بیمارروانیه 

پارانویا

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرط برگشتتو گذروندن دوره های مشاوره بزار..بگو تکی و باهم مشاوره میریم..بعد از اتمام جلسات مشاور به من میگه زندگی با تو فایده داره یا نه..اگه اومد ک هیچی اگه قبول نکرد تصمیمتو برای برنگشتن عملی کن..اینطوریه ک میفهمی قصد درست کردن خودشو داره یا نه..بگو تا جلسات تموم نشده فعلا پیش مامانمم

کاربر*دختر_تنها*
2731
2740
شرط برگشتتو گذروندن دوره های مشاوره بزار..بگو تکی و باهم مشاوره میریم..بعد از اتمام جلسات مشاور به م ...

مطمئنم برا حفظ ظاهر و نگه داشتن من یمدت خوبه ولی بازم برمیگرده.. چون این خلقیات تو خونشه