2733
2739
عنوان

حالم بده میشه بیایدتو رو خدا😭

302 بازدید | 21 پست

مامانم کرونا گرفته فشار خونم داره وضعش خرابه تو رو خدا الان بردنش بیمارستان میگفت شما دارین منو می برین بکشین تورو خدا دعا کنید صلوات بفرستین برام من بدون مامانم میمیرم خواهش میکنم داداشم بچست هنوز دعا کنید واسه مامانم هیچ اتفاقی نیفته

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چه علائمی داشت مامانت؟ باید فقط روحیشو حفظ کنه یکی از فامیلای ما هم هفته پیش مشکوک بود اقا بود خود ...

هیچی پاهاش در میکردو سرفه اونم کم که گفتن کروناست کامل خودمونو باختیم واقعا

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
انشاالله خوب میشه عزیزم رعایت نمیکردین؟

چرا مامانم تز همه مراقب تر بود تو خانواده من میگم نکنه رفتم مدرسه آوردم خونه دادم به مامانم

خوب میشه عزیزم نگران نباش چرا تو خونه ازش مراقبت نکردین یه اتاق و برای مامانت میزاشتی که پنجره داشته ...

حالا رفتن بیمارستان تا بعد ببینیم دکتر چی تشخیص میده میترسیم نفسش بگیره😭😭

2706